odwiedź nas na myspace facebook

za rok szkolny 2020-2021

STYPENDIA rok szkolny 2021/2022

za osiągnięcia 2020/2021

 Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za osiągnięcia artystyczne otrzymali:

  1. Agata Powrósło

  2. Daniel Colonna – Kasjan

  3. Dominik Dziubek

Stypendium za wyniki w nauce otrzymali:

  1. Borysow Łucja

  2. Broda Małgorzata

  3. Broda Radosław

  4. Buranicz Atena

  5. Colonna – Kasjan Daniel

  6. Czajka Aleksandra

  7. Czajka Julia

  8. Dzierżanowska Urszula

  9. Gawlińska Magdalena

  10. Gomółka Oskar

  11. Gromnicka Wiktoria

  12. Huk Jakub

  13. Kasprzak Ewa

  14. Kopała Karina

  15. Łabowska Julia

  16. Mazur Patrycja

  17. Miazga Maria

  18. Mikołajczyk Aleksandra

  19. Moneta Jakub

  20. Moszumańska Zuzanna

  21. Paczek Lena

  22. Powierża Bartłomiej

  23. Salloum Amelia

  24. Schock Emilia

  25. Wira Julianna

  26. Wrembel Szymon

  27. Wróbel Sergiusz

 

Stypendium Prezesa Rady Ministrów za wybitne osiągnięcia edukacyjne otrzymały:

  1. Julia Czajka

  2. Teresa Gąsieniec


Stypendium Artystyczne Urzędu Miejskiego Wrocławia otrzymali:

  1. Augustyński Leon

  2. Augustyńska Pola

  3. Bober Maksymilian

  4. Borkowska Julia

  5. Borkowska Weronika

  6. Budzanowska Zofia

  7. Büning Sophie

  8. Colonna-Kasjan Daniel

  9. Czajka Aleksandra

  10. Czajka Julia

  11. Derkacz Liliana

  12. Domagała Oliwia

  13. Doniec Mateusz

  14. Dziubek Dominik

  15. Dżbik Alan

  16. Gąsieniec Franciszek

  17. Gąsieniec Teresa

  18. Godzina Mikołaj

  19. Gomółka Oskar

  20. Hałaj Debora

  21. Hetmańczyk Marianna

  22. Huk Jakub

  23. Imiołek Jeremi

  24. Iwanowicz Paweł

  25. Iwanowicz Szymon

  26. Jarosz Antonina

  27. Komala Anna

  28. Kordel Jakub

  29. Kot Miłosz

  30. Kucab Filip

  31. Kulbacki Michał

  32. Kużmicka Anna

  33. Labisz Antoni

  34. Łobodzińska Joanna

  35. Majkowska Maja

  36. Mas Zofia

  37. Maślanka Nel

  38. Matuszyńska Hanna

  39. Matuszyńska Maria

  40. Mazur Patrycja

  41. Mokrzycka Tatiana

  42. Niedzielska Julia

  43. Nowak Ligia

  44. Nowak Róża

  45. Olszewski Bartosz

  46. Paczek Lena

  47. Pełech Julia

  48. Pruchnicki Julian

  49. Pulnik Jagoda

  50. Rozmysłowicz Mila

  51. Salloum Amelia

  52. Schock Emilia

  53. Schock Pola

  54. Sieraczek Theodore

  55. Suszkiewicz Nina

  56. Szewczyk Nina

  57. Tofel Klaudia

  58. Wira Julianna

  59. Wróbel Sergiusz

  60. Ziora Aleksandra


Stypendium w ramach „Wrocławskiego programu wspierania uzdolnionych – PROMOVERE TALENTA” otrzymali:

  1. Broda Małgorzata

  2. Czajka Julia

  3. Huk Jakub

  4. Paczek Lena

  5. Wira Julianna

  6. Ziora Aleksandra

Stypendium w ramach Lokalnego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionych Uczniów Gminy Kobierzyce otrzymała:

  1. Julia Borkowska

Sierpień 2022
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
pion muzyczny
pion ogólnokształcący



Przydatne linki