odwiedź nas na myspace facebook

za rok szkolny 2018-2019

STYPENDIA rok szkolny  2019/2020
za osiągnięcia 2018/2019

Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za osiągnięcia artystyczne otrzymali:

1.    Gąsieniec Teresa
2.    Nowak Ligia

Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za osiągnięcia artystyczne otrzymali:

Klasa VI  - Dyplomanci

1.    Ganczar Dawid – nauczyciel – Katarzyna Kaczorowska
2.    Lasoń Aleksandra – nauczyciel – Anna Dzienniak
3.    Lenkiewicz Aleksandra – nauczyciel – Elżbieta Bolsewicz
4.    Marciniak Karolina – nauczyciel – Izabela Dulińska - Bolsewicz

 

Stypendium za wyniki w nauce  otrzymali:

1.    Budzanowska Zofia
2.    Czajka Julia
3.    Januszek Agnieszka
4.    Karczewska Amelia
5.    Kasprzak Ewa
6.    Kopczyk Nikola
7.    Korczagin Paweł
8.    Krajewska Alicja
9.    Kuszak Pola
10.    Kwiecińska Natalia
11.    Łabowska Julia
12.    Łobodzińska Joanna
13.    Mikołajczyk Aleksandra
14.    Nasuszny Lidia
15.    Nowak Róża
16.    Piotrowska Abigail
17.    Salloum Amelia
18.    Sikorska Jagoda
19.    Sperczyńska Natalia
20.    Stanasiuk Dawid
21.    Tofel Klaudia
22.    Wira Julianna
23.    Zielińska Hanna

Stypendium Prezesa Rady Ministrów za wybitne osiągnięcia edukacyjne otrzymała:

1.    Krajewska Alicja

Stypendium Artystyczne Urzędu Miejskiego Wrocławia otrzymali:

1.    Balcerzyk Weronika
2.    Büning Sophie
3.    Czajka Aleksandra
4.    Domagała Oliwia
5.    Dziubek Franciszek
6.    Gałdecka Zuzanna
7.    Ganczar Dawid
8.    Gąsieniec Franciszek
9.    Gąsieniec Teresa
10.    Godzina Mikołaj
11.    Gryszkiewicz Gabriel
12.    Hałaj Debora
13.    Hetmańczyk Marianna
14.    Kasprzak Ewa
15.    Kownacka Maria
16.    Krajewska Alicja
17.    Kulbacki Michał
18.    Kużmicka Anna
19.    Kwiatkowska Sara
20.    Lasoń Aleksandra
21.    Lenkiewicz Aleksandra
22.    Łobodzińska Joanna
23.    Maniawska Oliwia
24.    Marciniak Karolina
25.    Maślanka Nel
26.    Nowak Ligia
27.    Nowak Róża
28.    Olszewski Bartosz
29.    Piotrowska Abigail
30.    Salloum Amelia
31.    Schock Emilia
32.    Stefanowski Wojciech
33.    Steinmetz Helena
34.    Stochła Kinga
35.    Szczypińska Julia
36.    Tomaszewski Tadeusz
37.    Wira Julianna
38.    Wrembel Dominika
39.    Zielińska Hanna
40.    Ziora Aleksandra
 
Stypendium w ramach „Wrocławskiego programu wspierania uzdolnionych – PROMOVERE TALENTA” otrzymali:

1.    Nowak Ligia
2.    Sikorska Jagoda

Stypendium w ramach „ Szkolny Nobel” w 2019 otrzymał:

1.    Wojciech Stefanowski

Stypendium w ramach Lokalnego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionych Uczniów Gminy Kobierzyce otrzymała:

1.    Nel Maślanka

Październik 2021
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
pion muzyczny
pion ogólnokształcący

Najbliższe wydarzenia






Przydatne linki