odwiedź nas na myspace facebook

za rok szkolny 2017-2018

STYPENDIA rok szkolny  2018/2019

za osiągnięcia 2017/2018

Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za osiągnięcia artystyczne otrzymali:

  1. Amelia Duchnowska
  2. Kinga Stochła
  3. Piotr Alexewicz

Stypendium za wyniki w nauce  otrzymali:

  1. Atłas Beata
  2. Boczar Nela
  3. Cicha Hanna
  4. Czajka Julia
  5. Dzięcioł Marta
  6. Fiedor Lena
  7. Gromnicka Wiktoria
  8. Januszek Agnieszka
  9. Karczewska Amelia
  10. Kasprzeak Ewa
  11. Korczagin Paweł
  12. Kuszak Pola
  13. Litwin Franciszka
  14. Łabowska Julia
  15. Mikołajczyk Aleksandra 
  16. Nasuszny Lidia
  17. Powierża Bartłomiej
  18. Prajzner Maja
  19. Pruchnicki Joachim
  20. Rau Lena
  21. Sallum Amelia

 

Stypendium Prezesa Rady Ministrów za wybitne osiągnięcia edukacyjne otrzymała:

  1. Atłas Beata

 

Stypendium Artystyczne Urzędu Miejskiego Wrocławia otrzymali:

  1. Alexewicz Piotr
  2. Atłas Beata
  3. Balcerzyk Weronika
  4. Büning Sophie
  5. Duchnowska Amelia
  6. Dzięcioł Marta
  7. Fiedor Lena
  8. Ganczar Dawid
  9. Gąsieniec Franciszek
  10. Gąsieniec Teresa
  11. Godzina Mikołaj
  12. Górska Weronika
  13. Hałaj Debora
  14. Horyza Bartosz
  15. Kasprzak Ewa
  16. Kłopocka Barbara
  17. Kownacka Maria
  18. Kużmicka Anna
  19. Kwiatkowska Sara
  20. Lasoń Aleksandra
  21. Lenkiewicz Aleksandra
  22. Leszkiewicz Szymon
  23. Litwin Franciszka
  24. Łobodzińska Joanna
  25. Marciniak Karolina
  26. Maślanka Nel
  27. Nowak Ligia
  28. Olczak Natalia
  29. Olszewski Aleksander
  30. Olszewski Bartosz
  31. Prajzner Maja
  32. Ramilowski Paweł
  33. Rutkowski Mikołaj
  34. Salloum Amelia
  35. Schock Emilia
  36. Schulz Katarzyna
  37. Skrzyniarz Aleksandra
  38. Stefanowski Wojciech
  39. Stochła Kinga
  40. Stopińska Franciszka
  41. Szczypińska Julia
  42. Tomaszewski Tadeusz
  43. Tracz Amelia
  44. Wąsik Anna
  45. Wira Julianna
  46. Wrembel Dominika
  47. Zdybek Michał
  48. Zielińska Hanna
  49. Ziora Aleksandra

 

Stypendium w ramach „Wrocławskiego programu wspierania uzdolnionych – PROMOVERE TALENTA” otrzymali:

  1. Kornelia Kiedrzyn
  2. Aleksandra Mikołajczyk
Październik 2021
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
pion muzyczny
pion ogólnokształcący

Najbliższe wydarzenia






Przydatne linki