odwiedź nas na myspace facebook

sukcesy naukowe

rok szkolny 2020-2021

KLASA 2b

  • Tymon Drewnowski - wyróżnienie w XIII Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych "Świetlik"
  • Nikola Sumara -  wyróżnienie w XIII Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych "Świetlik"

 

KLASA 3a

  • Zofia Młodawska - wyróżnienie w XIII Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych "Świetlik"
  • Julia Spyra -  wyróżnienie w XIII Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych "Świetlik"
  • Wojciech Tracz -   wyróżnienie w XIII Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych "Świetlik"

KLASA 4a

  • MARIA GUBERNAT - Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych Świetlik
  • ANNA KOMALA - Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych Świetlik
  • WINCENT DANOWICZ - Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych Świetlik

KLASA 4b

  • GRZEGORZ FUCHSIG - Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych Świetlik

KLASA 5a

  • KONSTANCJA KUBECZAK – Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych Świetlik

KLASA 5b

  • LENA PACZEK – Nagroda Główna w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych Świetlik

 

KLASA II B

  • ALEKSANDRA URBAŃSKA – Finalista Dolnośląskiego Konkursu Języka Angielskiego zDolny Ślązak 2020/2021
  • LETIZIA SUDLITZ - Laureat Dolnośląskiego Konkursu Języka Niemieckiego zDolny Ślązak 2020/2021

 

 

Wyróżnienia w Szkolnym Konkursie na Kartkę Bożonarodzeniową w języku niemieckim.

stopień I:                                                              

  • Iza Porębska 5a                                                            
  • Małgosia Broda 5b                                                       
  • Natalia Sumara 5b                                                       
  • Iga Porębska 6a                                                             
  • Wojtek Szyjka 6a
  • Julia Malczewska 6b
  • Konstancja Gawor 6c
  • Natalia Kazuła 6c
  • Natalia Urbańska 6c

 stopień II:

  •  Radek Broda IA
  • Oskar Gomółka IA
  •  Nela Komornicka IIB
  • Patrycja Mazur IIB
ALEKSANDRA URBAŃSKA – Finalista Dolnośląskiego Konkursu Języka Angielskiego zDolny Ślązak 2020/2021
LETIZIA SUDLITZ - Laureat Dolnośląskiego Konkursu Języka Niemieckiego zDolny Ślązak 2020/2021
Wyróżnienia w Szkolnym Konkursie na Kartkę Bożonarodzeniową w języku niemieckim.
stopień I:                                                               stopień II:
Iza Porębska 5a                                                             Radek Broda IA
Małgosia Broda 5b                                                       Oskar Gomółka IA
Natalia Sumara 5b                                                        Nela Komornicka IIB
Iga Porębska 6a                                                             Patrycja Mazur IIB
Wojtek Szyjka 6a
Julia Malczewska 6b
Konstancja Gawor 6c
Natalia Kazuła 6c
Natalia Urbańska 6c

 

 

Laureaci Szkolnego Konkursu Wiedzy

o Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej

LAUREACI:

I miejsce- Zofia Budzanowska, kl. 6a 30/30

II miejsce:

  • Barbara Bartołd, kl.5b 29/30, 
  • Maja Pawłowska, kl. 6a 29/30

 

III miejsce:

  • Małgorzata Broda, kl. 5b 28/30
  • Karolina Kasperowicz, kl. 6c 28/30
  • Zofia Popiela, kl. 6a 28/30
  • Natalia Urbańska, kl. 6c 28/30

 

Wyróżnienia

  • Piotr Rudno – Rudziński, kl. 4a 27/30
  • Wincent Danowicz, kl. 4a 27/30
  • Bianka Mróz, kl. 6c 27/30
  • Lena Paczek, kl. 5b 27/30
  • Natalia Sumara, kl.5b 27/30
  • Aleksandra Ziora, kl. 6a 27/30
  • Julia Pyra, kl. 5b 26/30
  • Szymon Żyto, kl. 4b 26/30
  • Maria Gubernat, kl. 4a 26/30

Congratulations to all laureates for the very good scores and the effort

you’ve made while preparing for the competition!

Your English teachers: Sandra Wulczyńska, Marta Masternak

więcej

rok szkolny 2019-2020

KONKURSY OGÓLNOKSZTAŁCĄCE 2019/2020

Klasa 2a

  • DOMAGAŁA MARTYNA - Wyróżnienie w Ogólnopolskim Dyktandzie (nie tylko) dla Mistrzów, grudzień 2019r.
  • MŁODAWSKA ZOFIA - Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku (82%) w Ogólnopolskim Konkursie - Alfik Matematyczny XXV edycja, 2019r.
  • TRACZ WOJCIECH - Laureat w Ogólnopolskim konkursie Zuch, luty 2020r.
  • TRACZ WOJCIECH-Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku (86%) w Ogólnopolskim Konkursie - Alfik Matematyczny XXV edycja, 2019r.
  • TRACZ WOJCIECH-Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny, czerwiec 2020 r.
  • ROT MIKOŁAJ -Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny, czerwiec 2020 r.

Klasa 2b

  • ADAMSKI FILIP- Laureat w Ogólnopolskim konkursie Zuch, luty 2020r.
  • BOBER MAKSYMILIAN- Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny, czerwiec 2020 r.

Klasa 3a

  • GUBERNAT MARIA- Wyróżnienie w Ogólnopolskim Dyktandzie (nie tylko) dla Mistrzów, grudzień 2019r.
  • GUBERNAT MARIA-Laureat w Ogólnopolskim konkursie Zuch, luty 2020r.
  • POPIELA ZUZANNA- Wyróżnienie w Ogólnopolskim Dyktandzie (nie tylko) dla Mistrzów, grudzień 2019r.
  • POPIELA ZUZANNA- Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny, czerwiec 2020 r.
  • PRUCHNICKI JULIAN-Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku (80%) w Ogólnopolskim Konkursie - Alfik Matematyczny XXV edycja, 2019r.
  • PRUCHNICKI JULIAN- Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny, czerwiec 2020 r.
  • NOWAK ZOFIA- Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku (78%) w Ogólnopolskim Konkursie - Alfik Matematyczny XXV edycja, 2019r.
  • RUDNO – RUDZIŃSKI PIOTR - Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny, czerwiec 2020 r.

Klasa 3b

  • MAS ZOFIA- Wyróżnienie w Ogólnopolskim Dyktandzie (nie tylko) dla Mistrzów, grudzień 2019r.
  • MAS ZOFIA-Laureat w Ogólnopolskim konkursie Zuch, luty 2020r.
  • MAS ZOFIA-Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku (85%) w Ogólnopolskim Konkursie - Alfik Matematyczny XXV edycja, 2019r.
  • MATUSZYŃSKA MARIA- Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku (82%) w Ogólnopolskim Konkursie - Alfik Matematyczny XXV edycja, 2019r.
  • FUCHSIG GRZEGORZ- Laureat w Ogólnopolskim konkursie Zuch, luty 2020r.
  • FUCHSIG GRZEGORZ-Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku (95%) w Ogólnopolskim Konkursie - Alfik Matematyczny XXV edycja, 2019r.
  • ŻYTO SZYMON- Wyróżnienie w Ogólnopolskim Dyktandzie (nie tylko) dla Mistrzów, grudzień 2019r.
  • ŻYTO SZYMON- Laureat w Ogólnopolskim konkursie Zuch, luty 2020r.
  • ŻYTO SZYMON- Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku (78%) w Ogólnopolskim Konkursie - Alfik Matematyczny XXV edycja, 2019r.

Klasa 4a

  • DZIUBEK NINA- Dyplom Laureata w Ogólnopolskim Konkursie „Galileo” z języka polskiego – Centrum Edukacji szkolnej.
  • GĘBALA MIŁOCHNA - Tytuł Laureata w Konkursie Polonistycznym „Olimpus” (miejsce 5)  07.01.2020r.
  • GĘBALA MIŁOCHNA- Dyplom Laureata w Ogólnopolskim konkursie „Edi” z języka polskiego.
  • GRABSKA SARA- Dyplom Laureata w Ogólnopolskim konkursie „Edi” z języka polskiego.
  • KŁOBUKOWSKI ADAM- Tytuł Laureata w Konkursie Polonistycznym „Olimpus” (miejsce 11)  07.01.2020r.
  • KŁOBUKOWSKI ADAM- Wyróżnienie  w Ogólnopolskim konkursie „Edi” z języka polskiego.
  • KUBECZEK KONSTANCJA - Dyplom Laureata za zajęcie I miejsca w Ogólnopolskim Konkursie „Galileo” z języka polskiego – Centrum Edukacji Szkolnej.
  • MANUSZAK NATALIA- Dyplom Laureata w Ogólnopolskim Konkursie  „Galileo” z języka polskiego.
  • PORĘBSKA IZABELA- Dyplom Laureata w Ogólnopolskim Konkursie  „Galileo” z języka polskiego.
  • WÓJCIGA OLGA- II miejsce w X Szkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Anglojęzycznej 09.12.2019r.
  • WÓJCICKA OLGA- Wyróżnienie  w Ogólnopolskim konkursie „Edi” z języka polskiego.

Klasa 4b

  • BRODA MAŁGORZATA - Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny, czerwiec 2020 r.
  • SUMARA NATALIA- II miejsce w X Szkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Anglojęzycznej 09.12.2019r.
  • SUMARA NATALIA-Tytuł Laureata w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym "Olimpus" dla klas 4 – 6.
  • SUMARA NATALIA - Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny, czerwiec 2020 r.

Klasa 5a

  • BUDZANOWSKA ZOFIA- I miejsce w X Szkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Anglojęzycznej 09.12.2019r.
  • BUDZANOWSKA ZOFIA- Wyróżnienie  w Ogólnopolskim konkursie „Edi” z języka polskiego.
  • BUDZANOWSKA ZOFIA- Dyplom Laureata w Ogólnopolskim Konkursie „Galileo” z języka polskiego – Centrum Edukacji szkolnej.
  • JUNG EMILIA- Dyplom Laureata w Ogólnopolskim Konkursie „Galileo” z języka polskiego – Centrum Edukacji szkolnej.
  • GRABIEC MAGDA- Dyplom Laureata w Ogólnopolskim Konkursie „Galileo” z języka polskiego – Centrum Edukacji szkolnej.
  • POPIELA ZOFIA- Wyróżnienie w X Szkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Anglojęzycznej 09.12.2019r.
  • POPIELA ZOFIA- Tytuł Laureata w Konkursie Polonistycznym „Olimpus” (miejsce 5)  07.01.2020r.
  • POPIELA ZOFIA- I miejsce  w konkursie  - VII Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii” organizowane przez Fundację „Zawsze Warto” i Stowarzyszenie Polonistów przy Wydziale Polonistyki UJ.
  • POPIELA ZOFIA- Wyróżnienie  w Ogólnopolskim konkursie „Edi” z języka polskiego.
  • POPIELA ZOFIA- Dyplom Laureata w Ogólnopolskim Konkursie „Galileo” z języka polskiego – Centrum Edukacji szkolnej.
  • SZYJKA WOJCIECH- Tytuł Laureata w Konkursie Polonistycznym „Olimpus” (miejsce 6)  07.01.2020r.
  • SZYJKA WOJCIECH-Tytuł Laureata w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym "Olimpus" dla klas 4 – 6.
  • SZYJKA WOJCIECH- Dyplom Laureata w Ogólnopolskim Konkursie „Galileo” z języka polskiego – Centrum Edukacji szkolnej.
  • TRACZ AMELIA- I miejsce w X Szkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Anglojęzycznej 09.12.2019r.

Klasa 5c

  • BORKOWSKA JULIA- Tytuł Laureata w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym "Olimpus" dla klas 4 – 6.

Klasa 6a

  • BRODA RADOSŁAW- Wyróżnienie w X Szkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Anglojęzycznej 09.12.2019r.
  • BRODA RADOSŁAW- Wyróżnienie  w Ogólnopolskim konkursie „Edi” z języka polskiego.
  • BRODA RADOSŁAW-Dyplom Laureata w Ogólnopolskim Konkursie „Galileo” z języka polskiego – Centrum Edukacji szkolnej.
  • GOMÓŁKA OSKAR- I miejsce w X Szkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Anglojęzycznej 09.12.2019r.
  • GOMÓŁKA OSKAR-XII miejsce w konkursie VII Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii” organizowane przez Fundację „Zawsze Warto” i Stowarzyszenie Polonistów przy Wydziale Polonistyki UJ.
  • GOMÓŁKA OSKAR- Wyróżnienie  w Ogólnopolskim konkursie „Edi” z języka polskiego.
  • GOMÓŁKA OSKAR- Dyplom Laureata w Ogólnopolskim Konkursie „Galileo” z języka polskiego – Centrum Edukacji szkolnej.
  • GOMÓŁKA OSKAR-Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny, czerwiec 2020 r.
  • JARZĄBEK TAMARA- III miejsce w X Szkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Anglojęzycznej 09.12.2019r.
  • POZNAŃSKA ANNA- Wyróżnienie w X Szkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Anglojęzycznej 09.12.2019r.
  • RUSIECKI IGNACY- Udział w konkursie Zdolny Ślązak z języka angielskiego – etap powiatowy 21.10.2019r.

Klasa 6b

  • MUCHA FILIP- Dyplom Uznania za zdobycie bardzo dobrego wyniku w Ogólnopolskim Konkursie - Alfik Matematyczny XXV edycja, 27.11.2019r.
  • SCHOCK EMILIA- Finalista Dolnośląskiego Konkursu Języka Angielskiego zDolny Ślązak 2019/2020

Klasa 6c

  • RUTKOWSKA ZUZANNA- I miejsce w X Szkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Anglojęzycznej 09.12.2019r.
  • GROMNICKA WIKTORIA- Dyplom Uznania za zdobycie dobrego wyniku w Ogólnopolskim Konkursie - Alfik Matematyczny XXV edycja, 27.11.2019r.

Klasa Ia

  • MORAWEK JULIA- Udział w konkursie Zdolny Ślązak z języka angielskiego – etap powiatowy 21.10.2019r.

Klasa Ib

  • DRABIK MARTA- Udział w konkursie „zDolny Ślązak” z języka polskiego –etap powiatowy.
  • KOMORNICKA NELA- Dyplom Uznania za zdobycie bardzo dobrego wyniku w Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Deutschfreund 13.11.2019r.
  • MAZUR PATRYCJA- II miejsce w X Szkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Anglojęzycznej 09.12.2019r.
  • SUDLITZ LETIZIA - Finalista Dolnośląskiego Konkursu Języka Niemieckiego zDolny Ślązak 2019/2020
  • SUDLITZ LETIZIA- Dyplom Uznania za zdobycie bardzo dobrego wyniku w Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Deutschfreund 13.11.2019r.
  • SUDLITZ LETIZIA- Wyróżnienie  w XXIII Międzyszkolnym Konkursie Poezji Niemieckiej dla uczniów klas 6-8, grudzień 2019r.
  • URBAŃSKA ALEKSANDRA- Udział w konkursie Zdolny Ślązak z języka angielskiego – etap powiatowy 21.10.2019r.
  • URBAŃSKA ALEKSANDRA-Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny, czerwiec 2020 r.
  • WIDAWSKI ANTONI- Dyplom Uznania za zdobycie bardzo dobrego wyniku w Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Deutschfreund 13.11.2019r.

Klasa IIa

  • CZAJKA ALEKSANDRA- VIII miejsce - VII Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii” organizowane przez Fundację „Zawsze Warto” i Stowarzyszenie Polonistów przy Wydziale Polonistyki UJ .
  • POWIERŻA BARTŁOMIEJ-Laureat Dolnośląskiego Konkursu Historycznego zDolny Ślązak 2019/2020
  • POWIERŻA BARTŁOMIEJ - Finalista Dolnośląskiego Konkursu Biologicznego zDolny Ślązak 2019/2020

Klasa IIb

  • ADOLPH JESSICA- Udział w konkursie Zdolny Ślązak z języka angielskiego – etap powiatowy.
  • KORCZAGIN ALEKSANDER- Udział w konkursie Zdolny Ślązak z języka angielskiego – etap powiatowy.
  • PACHNOWSKA NINA- Udział w konkursie Zdolny Ślązak z języka angielskiego – etap powiatowy.
  • PODSIADŁO WERONIKA- VIII miejsce - VII Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii” organizowane przez Fundację „Zawsze Warto” i Stowarzyszenie Polonistów przy Wydziale Polonistyki UJ.
  • WAGNER KAROLINA- V miejsce - VII Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii” organizowane przez Fundację „Zawsze Warto” i Stowarzyszenie Polonistów przy Wydziale Polonistyki UJ.

Klasa IVa

  • JANUSZEK AGNIESZKA- Dyplom Uznania za zdobycie bardzo dobrego wyniku w Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Deutschfreund 13.11.2019r.

Klasa Va

  • NASUSZNY ALICJA- VI miejsce - VII Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii” organizowane przez Fundację „Zawsze Warto” i Stowarzyszenie Polonistów przy Wydziale Polonistyki UJ

Klasa VIb

  • ŻURAKOWSKA BARBARA- XII miejsce - VII Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii” organizowane przez Fundację „Zawsze Warto” i Stowarzyszenie Polonistów przy Wydziale Polonistyki UJ
1 2 »
Grudzień 2021
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
pion muzyczny
pion ogólnokształcący

Najbliższe wydarzenia

popis klasowy

2021-12-06

popis klasowy

2021-12-06





Przydatne linki