odwiedź nas na myspace facebook

rok szkolny 2020-2021

KLASA 2b

  • Tymon Drewnowski - wyróżnienie w XII Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych "Świetlik"
  • Nikola Sumara -  wyróżnienie w XII Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych "Świetlik"

 

KLASA 3a

  • Zofia Młodawska - wyróżnienie w XII Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych "Świetlik"
  • Julia Spyra -  wyróżnienie w XII Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych "Świetlik"
  • Wojciech Tracz -   wyróżnienie w XII Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych "Świetlik"

KLASA 4a

  • MARIA GUBERNAT - Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych Świetlik
  • ANNA KOMALA - Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych Świetlik
  • WINCENT DANOWICZ - Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych Świetlik

KLASA 4b

  • GRZEGORZ FUCHSIG - Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych Świetlik

KLASA 5a

  • KONSTANCJA KUBECZAK – Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych Świetlik

KLASA 5b

  • LENA PACZEK – Nagroda Główna w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych Świetlik

 

KLASA II B

  • ALEKSANDRA URBAŃSKA – Finalista Dolnośląskiego Konkursu Języka Angielskiego zDolny Ślązak 2020/2021
  • LETIZIA SUDLITZ - Laureat Dolnośląskiego Konkursu Języka Niemieckiego zDolny Ślązak 2020/2021

 

Wyróżnienia w Szkolnym Konkursie na Kartkę Bożonarodzeniową w języku niemieckim.

stopień I:                                                              

  • Iza Porębska 5a                                                            
  • Małgosia Broda 5b                                                       
  • Natalia Sumara 5b                                                       
  • Iga Porębska 6a                                                             
  • Wojtek Szyjka 6a
  • Julia Malczewska 6b
  • Konstancja Gawor 6c
  • Natalia Kazuła 6c
  • Natalia Urbańska 6c

 stopień II:

  •  Radek Broda IA
  • Oskar Gomółka IA
  •  Nela Komornicka IIB
  • Patrycja Mazur IIB
ALEKSANDRA URBAŃSKA – Finalista Dolnośląskiego Konkursu Języka Angielskiego zDolny Ślązak 2020/2021
LETIZIA SUDLITZ - Laureat Dolnośląskiego Konkursu Języka Niemieckiego zDolny Ślązak 2020/2021
Wyróżnienia w Szkolnym Konkursie na Kartkę Bożonarodzeniową w języku niemieckim.
stopień I:                                                               stopień II:
Iza Porębska 5a                                                             Radek Broda IA
Małgosia Broda 5b                                                       Oskar Gomółka IA
Natalia Sumara 5b                                                        Nela Komornicka IIB
Iga Porębska 6a                                                             Patrycja Mazur IIB
Wojtek Szyjka 6a
Julia Malczewska 6b
Konstancja Gawor 6c
Natalia Kazuła 6c
Natalia Urbańska 6c

 

Laureaci Szkolnego Konkursu Wiedzy

o Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej

LAUREACI:

I miejsce- Zofia Budzanowska, kl. 6a 30/30

II miejsce:

  • Barbara Bartołd, kl.5b 29/30, 
  • Maja Pawłowska, kl. 6a 29/30

 

III miejsce:

  • Małgorzata Broda, kl. 5b 28/30
  • Karolina Kasperowicz, kl. 6c 28/30
  • Zofia Popiela, kl. 6a 28/30
  • Natalia Urbańska, kl. 6c 28/30

Wyróżnienia

  • Piotr Rudno – Rudziński, kl. 4a 27/30
  • Wincent Danowicz, kl. 4a 27/30
  • Bianka Mróz, kl. 6c 27/30
  • Lena Paczek, kl. 5b 27/30
  • Natalia Sumara, kl.5b 27/30
  • Aleksandra Ziora, kl. 6a 27/30
  • Julia Pyra, kl. 5b 26/30
  • Szymon Żyto, kl. 4b 26/30
  • Maria Gubernat, kl. 4a 26/30

Congratulations to all laureates for the very good scores and the effort

you’ve made while preparing for the competition!

 Your English teachers: Sandra Wulczyńska, Marta Masternak

Grudzień 2021
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
pion muzyczny
pion ogólnokształcący

Najbliższe wydarzenia

popis klasowy

2021-12-06

popis klasowy

2021-12-06





Przydatne linki