odwiedź nas na myspace facebook

Zespoły kameralne

Duety fortepianowe
Kot Miłosz kl. 4
Nadler Laura kl. 5
Naucz. prow.: p. Katarzyna Słówko
Ludwik Michalina kl. 5                                                
Wira Julianna kl. 5
Naucz. prow.: p. Joanna Wrembel
Fiedor Lena kl. 6
Morawek Zuzanna kl.6
Naucz. prow.: p. Katarzyna Kaczorowska
Kiełbasiewicz Nicole kl. IV,
Hurkot Hanna kl. V
Naucz. prow.: p. Irena Burska
 
  Mikołajczak Mateusz kl. V
  Marut Tomasz kl. VI
  Naucz. prow.: p. Marianna Nykiel – Krakowczyk
Duety instrumentalne
Duet, harfa i skrzypce:
Nowak Lidia ar. kl 2
Łukaszewicz Monika vn. kl. 4
Naucz. prow.: p. Magdalena Czopka
Duet skrzypce i gitara:
Siakaluk  Katarzyna  vn. , kl. II
Pruchnicki Joachim git. kl. II
Naucz. prow.: p. Ewa Kowol-Stencel
Trio instrumentalne
Głowacka Kamila fl. kl. VI
Danielak Maciej vn. kl. VI
Cisek Alicja vl. kl. VI
Naucz. prow.: p. Cezary Traczewski
Tria i kwartety smyczkowe   
Trio skrzypcowe:
Redko Nicole kl. I
Czarnywojtek Daria kl. 5
Koszut Małgorzata kl. 5
Naucz. prow.: p. Maciej Gawryszuk
Trio smyczkowe:
Kłos Nadia vn. kl. II
Rutkowska Julia vn. kl. I
Ławniczak Daria vc. kl. II
Naucz. prow.: p. Karol Lipiński-Brańka
Kwartet smyczkowy:
Frey Hanna vn. , kl. 4
Rudomino Maria vn. , kl. 4
Kuchareczko Olga vl. , kl. 6
Niedbalska Alicja vc. , kl. 5
Naucz. prow.: p. Magdalena Płociennik
Kwartet smyczkowy:
Andrejków Zuzanna vn kl. I
Biszko Marta vn. kl. I 
Garncarz Dominika vl. , kl. V
Sułkowska Agata vc. kl. II
Naucz. prow.: p. Karol Lipiński-Brańka
Kwartet smyczkowy:
Ivanenko Wiktoria vn. kl. IV
Gawlińska Maria vn. kl. IV
Fischer-Fischering Alicja vl. kl.V
Przybylski Przemysław vc. kl. IV
Naucz. prow.: p. Andrzej Musiał
Kwartet smyczkowy:
Kisielewska Anna vn. kl. III
Skrzypacz Ewa vn kl. III
Cylulko Michał vl. kl. V
Lascar Radosława vc. , kl. V
Naucz. prow.: p. Zbigniew Czarnota
Kwartet gitarowy
Czerniak Piotr kl. V
Drozd Karolina kl. IV
Kołodziej Agnieszka kl. V
Pokusa Filip kl. III
Naucz. prow.: p. Marek Zieliński
Tria fortepianowe
Trio fortepianowe:
Majkowska Maja vn. kl. 4
Gąsieniec Teresa vc. kl. 4
Sperczyńska Natalia pf. kl. 4
Naucz. prow.: p. Andrzej Musiał
Trio fortepianowe: 
Januszek Agnieszka vn, kl. 5
Pałka Maria vc., kl. 5
Kosobudzka Weronika pf. kl. 5
Naucz. prow.: p. Małgorzata Bieszczad
Trio fortepianowe:
Lenkiewicz Aleksandra vn. kl. I
Hnat Agnieszka vc. kl. I
Pisarski Mateusz pf. kl. I
Naucz. prow.: p. Anna Berny-Stocka
Trio fortepianowe:
Maligranda Martyna vn., kl. II
Kuźmicka Monika vc, kl. II
Jakubus Sara pf, kl. II
Naucz. prow.: p. Maciej Gawryszuk
Trio fortepianowe:
Kutkowska Anna vn. kl. II
Wąsik Anna vc. kl. II  
Kiełbasiewicz Nicole pf. kl. IV
Naucz. prow.: p. Tomasz Stocki
Zespoły kameralne dęte
Trio klarnetowe:
Stopczycka Franciszka kl. 3
Gorczycka Daria kl. 4
Widawski Franciszek kl. 4
Naucz. prow.: p. Marcin Wróbel
Trio stroikowe:
Grajpert Olaf cl. kl. I
Chojniak Nikola ob. kl. I
Skrzyniarz Aleksandra fg. kl.
Naucz. prow.: p. Józef Czichy
Trio instrumentów dętych dr.
Olszewski Aleksander fl. kl. IV
Dąbrowska Dąbrówka ob. kl.IV
Chudzik Jakub cl. kl. III
Naucz. prow.: p. Monika Koźluk
Kwartet saksofonowy:
Jakubik Maria saxf. a., kl. IV
Czekanowska Dominika saxf. a., kl. IV
Mikołajuk Kacper saxf. t. kl. VI
Wysocki Jan saxf.  bar. kl. VI
Naucz. prow.: p. Ryszard Żołędziewski
Zespół perkusyjny
Nowakowski Patryk kl. II
Rutkowski Mikołaj  kl. II
Leszkiewicz Szymon kl. II
Kuźmicki Dawid kl. IV
p. Miłosz Rutkowski

Zespoły kameralne  2018/19

I stopień:

1. Duet gitarowy: Radosław Broda, Tomasz Zięba
    prowadzący: Andrzej Sągol


2. Trio perkusyjne: Zuzanna Wielgus, Marcel Flisikowski, Hubert Ośmiałowski
    prowadzący: Krystian Skubała

3. Trio akordeonowe: Wojciech Szyjka, Maciej Urbański, Krzysztof Zając
    prowadzący: Dominik Maciążek


4. Duet fortepianowy: Abigail Piotrowska, Weronika Wrembel
    prowadząca: Joanna Wrembel

5. Duet fortepianowy: Amelia Makowska, Hanna Karasiewicz
   prowadząca: Helena Furmanowicz-Kurzyńska

6. Trio fortepianowe: Wiktoria Gromnicka, Milena Wolańska, Franciszek Szarek
    prowadząca: Małgorzata Bieszczad Woad

7. Duet waltorniowy: Natalia Kazuła, Tymoteusz Burzyński (II st.)
    prowadzący: Wojciech Kiełpiński

8. Trio trąbkowe:  Zachary Kawecki,  Bartosz Myślak, Tomasz Mazur
   prowadzący: Michał Podżus


9. Trio skrzypcowe: Wiktoria Szkwarek, Tamara Jarząbek, Anna Serwatka
   prowadzący: Maciej Gawryszuk


II stopień:


1. Duet fortepianowy: Dawid Ganczar, Hubert Nowak
   prowadząca: Irena Burska

2. Duet fortepianowy:  Michał Kulbacki, Zuzanna Morawek
    prowadząca: Helena Furmanowicz-Kurzyńska

3. Duet perkusyjny: Alicja Krajewska, Tadeusz Tomaszewski
   prowadzący: Miłosz Rutkowski

4. Trio fortepianowe: Aleksandra Lasoń, Marta Dzięcioł, Franciszka Litwin
   prowadzący: Cezary Traczewski

5. Kwartet trąbkowy: Mikołaj Ledniowski,  Adrian Harhala, Zuzanna Nycz, Tomasz Opałka
   prowadzący: Mirosław Wenc

6. Kwartet saksofonowy: Zuzanna Gałdecka, Antoni Chudzik, Katarzyna Pietrzykowska, Aleksandra Romanowska
   prowadzący: Ryszard Żołędziewski

7. Trio fletowe: Kinga Stochła, Ewa Kasprzak, Joanna Łobodzińska
    prowadząca: Anna Dzienniak

8. Kwartet smyczkowy: Barbara Olearczyk, Hanna Szwed, Karmela Kraus, Sara Kwiatkowska
   prowadzący: Andrzej Musiał

9. Trio fortepianowe: Weronika Sztucka, Aleksander Korczagin, Krzesimir Górski
   prowadząca: Anna Berny-Stocka

10. Kwartet smyczkowy: Nikodem Świder, Julia Pacyna, Olga Kuchareczko, Gabriel Pieronek
    prowadzący: Zbigniew Czarnota

11. Trio: Rutkowska Emilia, Łabowska Julia, Hubert Boczniewicz
    prowadzący: Tomasz Stocki

12. Trio: Małgorzata Morys, Zofia Pałka, Pola Kuszak
    prowadzący: Maciej Gawryszuk

13. Trio: Magdalena Drozda, Jakub Piechnik, Barbara Żurakowska
   prowadzący: Maciej Gawryszuk

14. Trio skrzypcowe: Zuzanna Kołodziej, Maria Kalinin, Karol Wojewoda
   prowadzący: Maciej Gawryszuk

15. Kwartet smyczkowy: Łucja Borysow,  Adam Muźnierowski, Alicja Gregorczyk, Oliwia  Maniawska
    prowadzący: Maciej Gawryszuk

16. Kwartet smyczkowy: Weronika Wrona, Maja Majkowska, Antonina Janik, Konstancja Fal
   prowadzący: Maciej Gawryszuk

17. Zespół akordeonowy: Bartosz Horyza, Paweł Ramilowski, Jędrzej Stoczewski
  prowadzący: Jacek Gąsior

18. Duet: Roksana Galant, Leon Dedek
  prowadzący: Paweł Czochara

19. Duet fortepianowy:  Lidia Nasuszny, Zuzanna Fabiś
   prowadząca: Katarzyna Kaczorowska

20. Trio stroikowe: Jakub Huk, Malwina Rutkowska, Karolina Kochańska
     prowadzący: Józef Czichy

21. Trio: Patrycja Mazur, Kornelia Kiedrzyn, Miłosz Michałowski
     prowadzący: Marcin Wróbel

Grudzień 2019
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
pion muzyczny
pion ogólnokształcący

Najbliższe wydarzenia

popis klasy III c

2019-12-12

popis sekcyjny

2019-12-12





Przydatne linki