odwiedź nas na myspace facebook

za rok szkolny 2012-2013

S T Y P E N D I A rok szkolny 2013/2014

za osiągnięcia 2012/2013

 

1. Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za osiągnięcia artystyczne w roku szkolnym 2012/2013 otrzymali:

  • Filip Optołowicz
  • Marcin Urszulak

 

2. Stypendium za wyniki w nauce i osiągnięcia artystyczne w roku szkolnym 2012/2013 otrzymali:

  • Paulina Skorodziej

 

3. Stypendium Prezesa Rady Ministrów za wybitne osiągnięcia edukacyjne na rok szkolny 2013/2014 otrzymał:

  • Agnieszka Rusiecka

 

4. Stypendium Artystyczne Urzędu Miejskiego Wrocławia za osiągnięcia w roku szkolnym 2012/2013 otrzymali:

  • Anna Grondalska
  • Filip Optołowicz
  • Marcin Urszulak
  • Natalia Czerwińska
  • Amelia Duchnowska
  • Karolina Gonet
  • Nikola Kopczyk
  • Maja Majkowska
  • Milena Pioruńska
  • Wiktoria Sosulska
  • Piotr Aleksewicz
  • Jakub Gąsior 
  • Bartosz Horyza
  • Marta Horyza 
  • Hanna Hurkot
  • Nicole Kiełbasiewicz
  • Marta Kowalczuk
  • Bartosz Nowak
  • Wojciech Oliszewski
  • Laura Schock
  • Paulina Skorodziej 

 

5. Fundacja Edukacji Międzynarodowej Programu Stypendialnego „Zdolny Śląsk”  przyznała stypendium za wybitne osiągnięcia:

  • Filip Optołowicz

 

6. Stypendium Burmistrza Siechnic otrzymała:

  • Paulina Skorodziej
S T Y P E N D I A rok szkolny 2013/2014
za osiągnięcia 2012/2013
Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za osiągnięcia artystyczne w roku szkolnym 2012/2013 otrzymali .
1. Filip Optołowicz
2. Marcin Urszulak
Stypendium za wyniki w nauce i osiągnięcia artystyczne w roku szkolnym 2012/2013 otrzymali:
1. Paulina Skorodziej
Stypendium Prezesa Rady Ministrów za wybitne osiągnięcia edukacyjne na rok szkolny 2013/2014 otrzymał: 
1. Agnieszka Rusiecka
Stypendium Artystyczne Urzędu Miejskiego Wrocławia za osiągnięcia 
w roku szkolnym 2012/2013 otrzymali:
1. Anna Grondalska
2. Filip Optołowicz
3. Marcin Urszulak
4. Natalia Czerwińska
5. Amelia Duchnowska
6. Karolina Gonet
7. Nikola Kopczyk
8. Maja Majkowska
9. Milena Pioruńska
10. Wiktoria Sosulska 
11. Piotr Aleksewicz 
12. Jakub Gąsior 
13. Bartosz Horyza
14. Marta Horyza 
15. Hanna Hurkot
16. Nicole Kiełbasiewicz
17. Marta Kowalczuk
18. Bartosz Nowak
19. Wojciech Oliszewski
20. Laura Schock
21. Paulina Skorodziej 
Fundacja Edukacji Międzynarodowej Programu Stypendialnego „Zdolny Śląsk”  przyznała stypendium za wybitne osiągnięcia – Filipowi Optołowiczowi
Stypendium Burmistrza Siechnic otrzymała:
Paulina Skorodziej

 

 

Maj 2018
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
pion muzyczny
pion ogólnokształcący

Najbliższe wydarzenia

egzamin techniczny

2018-05-21

egzamin techniczny

2018-05-21

popis sekcyjny

2018-05-21

Koncert klasowy

2018-05-22





Przydatne linki