odwiedź nas na myspace facebook

sukcesy naukowe

rok szkolny 2019-2020

KONKURSY OGÓLNOKSZTAŁCĄCE 2019/2020

Klasa 2a

  • DOMAGAŁA MARTYNA - Wyróżnienie w Ogólnopolskim Dyktandzie (nie tylko) dla Mistrzów, grudzień 2019r.
  • MŁODAWSKA ZOFIA - Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku (82%) w Ogólnopolskim Konkursie - Alfik Matematyczny XXV edycja, 2019r.
  • TRACZ WOJCIECH - Laureat w Ogólnopolskim konkursie Zuch, luty 2020r.
  • TRACZ WOJCIECH-Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku (86%) w Ogólnopolskim Konkursie - Alfik Matematyczny XXV edycja, 2019r.
  • TRACZ WOJCIECH-Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny, czerwiec 2020 r.
  • ROT MIKOŁAJ -Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny, czerwiec 2020 r.

Klasa 2b

  • ADAMSKI FILIP- Laureat w Ogólnopolskim konkursie Zuch, luty 2020r.
  • BOBER MAKSYMILIAN- Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny, czerwiec 2020 r.

Klasa 3a

  • GUBERNAT MARIA- Wyróżnienie w Ogólnopolskim Dyktandzie (nie tylko) dla Mistrzów, grudzień 2019r.
  • GUBERNAT MARIA-Laureat w Ogólnopolskim konkursie Zuch, luty 2020r.
  • POPIELA ZUZANNA- Wyróżnienie w Ogólnopolskim Dyktandzie (nie tylko) dla Mistrzów, grudzień 2019r.
  • POPIELA ZUZANNA- Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny, czerwiec 2020 r.
  • PRUCHNICKI JULIAN-Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku (80%) w Ogólnopolskim Konkursie - Alfik Matematyczny XXV edycja, 2019r.
  • PRUCHNICKI JULIAN- Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny, czerwiec 2020 r.
  • NOWAK ZOFIA- Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku (78%) w Ogólnopolskim Konkursie - Alfik Matematyczny XXV edycja, 2019r.
  • RUDNO – RUDZIŃSKI PIOTR - Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny, czerwiec 2020 r.

Klasa 3b

  • MAS ZOFIA- Wyróżnienie w Ogólnopolskim Dyktandzie (nie tylko) dla Mistrzów, grudzień 2019r.
  • MAS ZOFIA-Laureat w Ogólnopolskim konkursie Zuch, luty 2020r.
  • MAS ZOFIA-Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku (85%) w Ogólnopolskim Konkursie - Alfik Matematyczny XXV edycja, 2019r.
  • MATUSZYŃSKA MARIA- Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku (82%) w Ogólnopolskim Konkursie - Alfik Matematyczny XXV edycja, 2019r.
  • FUCHSIG GRZEGORZ- Laureat w Ogólnopolskim konkursie Zuch, luty 2020r.
  • FUCHSIG GRZEGORZ-Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku (95%) w Ogólnopolskim Konkursie - Alfik Matematyczny XXV edycja, 2019r.
  • ŻYTO SZYMON- Wyróżnienie w Ogólnopolskim Dyktandzie (nie tylko) dla Mistrzów, grudzień 2019r.
  • ŻYTO SZYMON- Laureat w Ogólnopolskim konkursie Zuch, luty 2020r.
  • ŻYTO SZYMON- Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku (78%) w Ogólnopolskim Konkursie - Alfik Matematyczny XXV edycja, 2019r.

Klasa 4a

  • DZIUBEK NINA- Dyplom Laureata w Ogólnopolskim Konkursie „Galileo” z języka polskiego – Centrum Edukacji szkolnej.
  • GĘBALA MIŁOCHNA - Tytuł Laureata w Konkursie Polonistycznym „Olimpus” (miejsce 5)  07.01.2020r.
  • GĘBALA MIŁOCHNA- Dyplom Laureata w Ogólnopolskim konkursie „Edi” z języka polskiego.
  • GRABSKA SARA- Dyplom Laureata w Ogólnopolskim konkursie „Edi” z języka polskiego.
  • KŁOBUKOWSKI ADAM- Tytuł Laureata w Konkursie Polonistycznym „Olimpus” (miejsce 11)  07.01.2020r.
  • KŁOBUKOWSKI ADAM- Wyróżnienie  w Ogólnopolskim konkursie „Edi” z języka polskiego.
  • KUBECZEK KONSTANCJA - Dyplom Laureata za zajęcie I miejsca w Ogólnopolskim Konkursie „Galileo” z języka polskiego – Centrum Edukacji Szkolnej.
  • MANUSZAK NATALIA- Dyplom Laureata w Ogólnopolskim Konkursie  „Galileo” z języka polskiego.
  • PORĘBSKA IZABELA- Dyplom Laureata w Ogólnopolskim Konkursie  „Galileo” z języka polskiego.
  • WÓJCIGA OLGA- II miejsce w X Szkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Anglojęzycznej 09.12.2019r.
  • WÓJCICKA OLGA- Wyróżnienie  w Ogólnopolskim konkursie „Edi” z języka polskiego.

Klasa 4b

  • BRODA MAŁGORZATA - Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny, czerwiec 2020 r.
  • SUMARA NATALIA- II miejsce w X Szkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Anglojęzycznej 09.12.2019r.
  • SUMARA NATALIA-Tytuł Laureata w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym "Olimpus" dla klas 4 – 6.
  • SUMARA NATALIA - Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny, czerwiec 2020 r.

Klasa 5a

  • BUDZANOWSKA ZOFIA- I miejsce w X Szkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Anglojęzycznej 09.12.2019r.
  • BUDZANOWSKA ZOFIA- Wyróżnienie  w Ogólnopolskim konkursie „Edi” z języka polskiego.
  • BUDZANOWSKA ZOFIA- Dyplom Laureata w Ogólnopolskim Konkursie „Galileo” z języka polskiego – Centrum Edukacji szkolnej.
  • JUNG EMILIA- Dyplom Laureata w Ogólnopolskim Konkursie „Galileo” z języka polskiego – Centrum Edukacji szkolnej.
  • GRABIEC MAGDA- Dyplom Laureata w Ogólnopolskim Konkursie „Galileo” z języka polskiego – Centrum Edukacji szkolnej.
  • POPIELA ZOFIA- Wyróżnienie w X Szkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Anglojęzycznej 09.12.2019r.
  • POPIELA ZOFIA- Tytuł Laureata w Konkursie Polonistycznym „Olimpus” (miejsce 5)  07.01.2020r.
  • POPIELA ZOFIA- I miejsce  w konkursie  - VII Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii” organizowane przez Fundację „Zawsze Warto” i Stowarzyszenie Polonistów przy Wydziale Polonistyki UJ.
  • POPIELA ZOFIA- Wyróżnienie  w Ogólnopolskim konkursie „Edi” z języka polskiego.
  • POPIELA ZOFIA- Dyplom Laureata w Ogólnopolskim Konkursie „Galileo” z języka polskiego – Centrum Edukacji szkolnej.
  • SZYJKA WOJCIECH- Tytuł Laureata w Konkursie Polonistycznym „Olimpus” (miejsce 6)  07.01.2020r.
  • SZYJKA WOJCIECH-Tytuł Laureata w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym "Olimpus" dla klas 4 – 6.
  • SZYJKA WOJCIECH- Dyplom Laureata w Ogólnopolskim Konkursie „Galileo” z języka polskiego – Centrum Edukacji szkolnej.
  • TRACZ AMELIA- I miejsce w X Szkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Anglojęzycznej 09.12.2019r.

Klasa 5c

  • BORKOWSKA JULIA- Tytuł Laureata w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym "Olimpus" dla klas 4 – 6.

Klasa 6a

  • BRODA RADOSŁAW- Wyróżnienie w X Szkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Anglojęzycznej 09.12.2019r.
  • BRODA RADOSŁAW- Wyróżnienie  w Ogólnopolskim konkursie „Edi” z języka polskiego.
  • BRODA RADOSŁAW-Dyplom Laureata w Ogólnopolskim Konkursie „Galileo” z języka polskiego – Centrum Edukacji szkolnej.
  • GOMÓŁKA OSKAR- I miejsce w X Szkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Anglojęzycznej 09.12.2019r.
  • GOMÓŁKA OSKAR-XII miejsce w konkursie VII Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii” organizowane przez Fundację „Zawsze Warto” i Stowarzyszenie Polonistów przy Wydziale Polonistyki UJ.
  • GOMÓŁKA OSKAR- Wyróżnienie  w Ogólnopolskim konkursie „Edi” z języka polskiego.
  • GOMÓŁKA OSKAR- Dyplom Laureata w Ogólnopolskim Konkursie „Galileo” z języka polskiego – Centrum Edukacji szkolnej.
  • GOMÓŁKA OSKAR-Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny, czerwiec 2020 r.
  • JARZĄBEK TAMARA- III miejsce w X Szkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Anglojęzycznej 09.12.2019r.
  • POZNAŃSKA ANNA- Wyróżnienie w X Szkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Anglojęzycznej 09.12.2019r.
  • RUSIECKI IGNACY- Udział w konkursie Zdolny Ślązak z języka angielskiego – etap powiatowy 21.10.2019r.

Klasa 6b

  • MUCHA FILIP- Dyplom Uznania za zdobycie bardzo dobrego wyniku w Ogólnopolskim Konkursie - Alfik Matematyczny XXV edycja, 27.11.2019r.
  • SCHOCK EMILIA- Finalista Dolnośląskiego Konkursu Języka Angielskiego zDolny Ślązak 2019/2020

Klasa 6c

  • RUTKOWSKA ZUZANNA- I miejsce w X Szkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Anglojęzycznej 09.12.2019r.
  • GROMNICKA WIKTORIA- Dyplom Uznania za zdobycie dobrego wyniku w Ogólnopolskim Konkursie - Alfik Matematyczny XXV edycja, 27.11.2019r.

Klasa Ia

  • MORAWEK JULIA- Udział w konkursie Zdolny Ślązak z języka angielskiego – etap powiatowy 21.10.2019r.

Klasa Ib

  • DRABIK MARTA- Udział w konkursie „zDolny Ślązak” z języka polskiego –etap powiatowy.
  • KOMORNICKA NELA- Dyplom Uznania za zdobycie bardzo dobrego wyniku w Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Deutschfreund 13.11.2019r.
  • MAZUR PATRYCJA- II miejsce w X Szkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Anglojęzycznej 09.12.2019r.
  • SUDLITZ LETIZIA - Finalista Dolnośląskiego Konkursu Języka Niemieckiego zDolny Ślązak 2019/2020
  • SUDLITZ LETIZIA- Dyplom Uznania za zdobycie bardzo dobrego wyniku w Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Deutschfreund 13.11.2019r.
  • SUDLITZ LETIZIA- Wyróżnienie  w XXIII Międzyszkolnym Konkursie Poezji Niemieckiej dla uczniów klas 6-8, grudzień 2019r.
  • URBAŃSKA ALEKSANDRA- Udział w konkursie Zdolny Ślązak z języka angielskiego – etap powiatowy 21.10.2019r.
  • URBAŃSKA ALEKSANDRA-Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny, czerwiec 2020 r.
  • WIDAWSKI ANTONI- Dyplom Uznania za zdobycie bardzo dobrego wyniku w Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Deutschfreund 13.11.2019r.

Klasa IIa

  • CZAJKA ALEKSANDRA- VIII miejsce - VII Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii” organizowane przez Fundację „Zawsze Warto” i Stowarzyszenie Polonistów przy Wydziale Polonistyki UJ .
  • POWIERŻA BARTŁOMIEJ-Laureat Dolnośląskiego Konkursu Historycznego zDolny Ślązak 2019/2020
  • POWIERŻA BARTŁOMIEJ - Finalista Dolnośląskiego Konkursu Biologicznego zDolny Ślązak 2019/2020

Klasa IIb

  • ADOLPH JESSICA- Udział w konkursie Zdolny Ślązak z języka angielskiego – etap powiatowy.
  • KORCZAGIN ALEKSANDER- Udział w konkursie Zdolny Ślązak z języka angielskiego – etap powiatowy.
  • PACHNOWSKA NINA- Udział w konkursie Zdolny Ślązak z języka angielskiego – etap powiatowy.
  • PODSIADŁO WERONIKA- VIII miejsce - VII Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii” organizowane przez Fundację „Zawsze Warto” i Stowarzyszenie Polonistów przy Wydziale Polonistyki UJ.
  • WAGNER KAROLINA- V miejsce - VII Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii” organizowane przez Fundację „Zawsze Warto” i Stowarzyszenie Polonistów przy Wydziale Polonistyki UJ.

Klasa IVa

  • JANUSZEK AGNIESZKA- Dyplom Uznania za zdobycie bardzo dobrego wyniku w Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Deutschfreund 13.11.2019r.

Klasa Va

  • NASUSZNY ALICJA- VI miejsce - VII Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii” organizowane przez Fundację „Zawsze Warto” i Stowarzyszenie Polonistów przy Wydziale Polonistyki UJ

Klasa VIb

  • ŻURAKOWSKA BARBARA- XII miejsce - VII Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii” organizowane przez Fundację „Zawsze Warto” i Stowarzyszenie Polonistów przy Wydziale Polonistyki UJ
1 2 »
Lipiec 2020
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
pion muzyczny
pion ogólnokształcący



Przydatne linki