odwiedź nas na myspace facebook

Skład Samorządu Uczniowskiego

Rok szkolny 2018-2019

Zarząd SU:

  • Aleksandra Lasoń (Va) – przewodniczący Samorządu
  • Dawid Ganczar (Va) – zastępca przewodniczącego
  • Maria Kowalska (Vb) – sekretarz

Rada SU:

  • Aleksandra Mikołajczyk (6a)
  • Hanna Cicha (6a)
  • Aleksandra Rydz (6b)
  • Miłosz Michalski (6b)
  • Lidia Nasuszny(Ia)
  • Jakub Stosiek (Ia)
  • Wiktoria Reszczyńska (Ib)
  • Ida Chwołka (Ib)
  • Marta Broniszewska (IIa)
  • Małgorzata Jakubowska (IIa)
  • Natalia Sperczyńska(IIb)
  • Monika Łukasiewicz (IIb)
  • Natalia Staniszewska (IIc)
  • Weronika Sztucka (IIc)
  • Klaudia Tofel (IIIa)
  • Nikola Kopczyk (IIIa)
  • Jagoda Kraszewska (IIIb)
  • Emilia Rutkowska (IIIb)
  • Małgorzata Morys (IVa)
  • Karol Wojewoda (IVa)
  • Karolina Gonet (IVb)
  • Tymoteusz Burzyński (IVb)
  • Dawid Ganczar (Va)
  • Karolina Midek (Va)
  • Maria Kowalska(Vb)
  • Barbara Żurakowska (Vb)

Opiekunowie SU:

  • Pani Katarzyna Kaźmierczak
  • Pan Michał Stopka

Rok szkolny 2017-2018

Ze względu na przeprowadzanie reformy organizacyjno-administracyjnej, SU poprzedniej kadencji jednogłośnie wybrał na stanowisko przewodniczącego- Wojciecha OIiszewskiego

 

Zarząd SU:

  • Wojciech Oliszewski- przewodniczący
  • Sara Jakubus- z-ca przewodniczącego
  • Nadia Kłos- sekretarz

Rada SU:

  • Lidia Nasuszny
  • Jakub Stasiek
  • Konstancja Fal
  • Amelia Salloum
  • Marta Broniszewska
  • Paweł Korczagin
  • Monika Łukaszewicz
  • Natalia Sperczyńska
  • Natalia Kwiecińska
  • Natalia Staniszewska
  • Zuzanna Kołodziej
  • Nikola Kopczyk
  • Gabriela Frąszczak
  • Jagoda Kraszewska
  • Małgorzata Morys
  • Dominika Launer
  • Tymoteusz Burzyński
  • Piotr Kuchnowski
  • Patrycja Spendowska
  • Dawid Ganczar
  • Barbara Żurakowska
  • Maria Kowalska
  • Nela Boczar
  • Jeremiasz Kędzierski

Opiekunowie- Katarzyna Każmierczak, Michał Stopka

 

Rok szkolny 2016-2017

W dniu 12.09.2016r. odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego, w którym wzięło udział 256 uczniów. W wyniku głosowania wybrano:

  • Marta Horyza- przewodnicząca
  • Bartek Horyza, Szymon Broniszewski- v-ce przewodniczący
  • Sara Jakubus, Natalia Pysiewicz- sekretarze

Członkowie SU:

  • Alicja Nasuszny
  • Dominik Dziubek
  • Gabriela Frąszczak
  • Agnieszka Januszek
  • Katarzyna Schulz
  • Natalia Czerwińska
  • Hanna Grozik
  • Julia Rutkowska
  • Nicoll Redko
  • Karolina Skrzypek
  • Nela Boczar
  • Tymoteusz Burzyński
  • Jakub Rataj

Opiekunowie- Katarzyna Każmierczak, Michał Stopka

Rok szkolny 2015-2016

W dniu 23.09.2015r. odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego, w którym wzięło udział 195 uczniów. W wyniku głosowania wybrano:

  • Marta Horyza- przewodnicząca
  • Nicole Kiełbasiewicz- z-ca przewodniczącej
  • Natalia Pysiewicz i Marcelina Iwan- sekretarze

członkowie SU:

  • Dawid Kużmicki
  • Sara Jakubus
  • Jakub Leszczyński
  • Bartosz Horyza
  • Karolina Gonet
  • Zuzanna Morawek
  • Natalia Czerwińska
  • Dominika Pacyna
  • Natalia Olczak
  • Tymoteusz Burzyński
  • Szymon Broniszewski
  • Nicoll Redko
  • Katarzyna Schulz
  • Nela Boczar
  • Michał Mastalarz
  • Justyna Szuba

Opiekunowie- Katarzyna Każmierczak, Michał Stopka

 

W dniu 17. 09. 2012 roku odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego 
w klasach 6 – V OSM I i II stopnia. 
W głosowaniu wzięło udział 186 osób ( 92,07 % ). 
Zarząd Samorządu Uczniowskiego: 
Jan Wysocki – przewodniczący 
Natalia Midek – wiceprzewodnicząca 
Dominika Pacyna 
Bernadeta Biesiadecka 
Członkowie Samorządu Uczniowskiego:
Dariusz Karandysz
Katarzyna Kozak
Wanda Pawłowska
Marcelina Iwan
Weronika Gąsior
Wiktoria Biełło
Martyna Brzoza
Weronika Balcerzyk
Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego:
Pani Katarzyna Kaźmierczak
Pan Michał Stopka

Rok szkolny 2013-2014

W dniu 23. 09. 2013 roku odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego w klasach 6 – V OSM I i II stopnia. W głosowaniu wzięło udział 173 osób (83%). 

 

Skład Samorządu Uczniowskiego: 

Natalia Midek – przewodnicząca

 Jan Wysocki – z-ca przewodniczącego 

Wanda Pawłowska

Hanna Szwed

 

Członkowie Samorządu Uczniowskiego:

Anatolia Żak

Katarzyna Kozak

Natalia Czerwińska

Natalia Pysiewicz

Nela Boczar

Ewa Skrzypacz

Maria Jakubik

Anna Wąsik

 

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego:

Pani Katarzyna Kaźmierczak

Pan Michał Stopka

 

Rok szkolny 2012-2013

W dniu 17. 09. 2012 roku odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego w klasach 6 – V OSM I i II stopnia. W głosowaniu wzięło udział 186 osób ( 92,07 % ). 

 

Skład Samorządu Uczniowskiego: 

Jan Wysocki – przewodniczący 

Natalia Midek – z-ca przewodniczącego

Dominika Pacyna 

Bernadeta Biesiadecka 

 

Członkowie Samorządu Uczniowskiego:

Dariusz Karandysz

Katarzyna Kozak

Wanda Pawłowska

Marcelina Iwan

Weronika Gąsior

Wiktoria Biełło

Martyna Brzoza

Weronika Balcerzyk

 

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego:

Pani Katarzyna Kaźmierczak

Pan Michał Stopka

 

 

 

 

Rok szkolny 2011-2012

Samorząd Uczniowski działający w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I i II stopnia został wybrany przez społeczność szkolną w demokratycznych wyborach przeprowadzonych 14.09.2011r.

W skład SU weszli przedstawiciele klas 6 I st. i klas I-V  II st. .

 

Dnia 22.09.2011 odbyło się pierwsze zebranie SU, na którym zaproponowano opiekunów Samorządu i wybrano Zarząd w składzie:

      * Agnieszka Piotrowska- przewodnicząca SU

      * Jan Wysocki- zastępca przewodniczącego

      * Dariusz Karandysz- skarbnik

      * Katarzyna Kozak- Rzecznik Praw Ucznia

 

Opiekunami Samorządu Uczniowskiego zostali:

p. Katarzyna Kaźmierczak oraz p. Michał Stopka

Sierpień 2020
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
pion muzyczny
pion ogólnokształcący



Przydatne linki