odwiedź nas na myspace facebook

rok szkolny 2018-2019

II semestr

28.02-01.03.2019 r.- Międzynarodowy Konkurs Instrumentów Dętych, NAUJENE WIND 2019 LATVIJA, Uniwersytet Daugavpils, Łotwa

  • Róża Nowak- nauczyciel Ryszard Żołędziewski- Grand Prix
  • Weronika Borkowska- nauczyciel Ryszard Żołędziewski- I miejsce
  • Antoni Chudzik- nauczyciel Ryszard Żołędziewski- II miejsce
  • Zuzanna Gałdecka- nauczyciel Ryszard Żołędziewski- III miejsce

01 - 02.03.2019r. – II Ogólnopolski Festiwal Akordeonowy im. prof. Mirosława Niziurskiego– Kielce

  • Dominik Dziubek – nauczyciel Zbiginiew Łuc- II miejsce
  • Wojciech Szyjka – nauczyciel Dominik Maciążek- wyróżnienie
  • Bartosz Horyza – nauczyciel Zbiginiew Łuc- III miejsce

01 – 04.03.2019r. – I Konkurs Skrzypcowy Muzyki Polskiej im. Wandy Wiłkomirskiej – Częstochowa

  • Julia Szczypińska – nauczyciel Aneta Olszewska- Wyróżnienie
  • Emilia Schock – nauczyciel Aneta Szczygielska- V miejsce oraz Nagroda specjalna
  • Bartosz Olszewski – nauczyciel Aneta Olszewska- V miejsce
  • Gabriel Gryszkiewicz – nauczyciel Aneta Szczygielska- wyróżnienie

01 – 09.03.2019r. – II Konkurs Pianistyczny Piano Forte – Kraków – Wieliczka

  • Julia Borkowska – nauczyciel Katarzyna Kluczewska- II miejsce

08 – 11.03.19r. – I Międzynarodowy V Ogólnopolski Pianistyczny Konkurs Chopinowski – Turzno

  • Michał Kulbacki – nauczyciel Helena Furmanowicz – Kurzyńska- III nagroda
  • Leonhard Krahforst– nauczyciel Mariusz Modrzejewski- Wyróżnienie

11.03.2019 r.- Marcowy Konkurs Klarnetowy 2019, Szczecin

  • Trio: Patrycja Mazur-fortepian, Kornelia Kiedrzyn- klarnet, Miłosz Michałowski- klarnet, nauczyciel Marcin Wróbel- III miejsce w kategorii zespołów kameralnych

11 – 12.03.2019r. – XII Ogólnopolski Konkurs Uczniów Wszystkich Specjalności Mały Czy Duży Wirtuoz – Warszawa

  • Ligia Nowak – nauczyciel Magdalena Just- Grand Prix
  • Gabriel Gryszkiewicz – nauczyciel Aneta Szczygielska- I miejsce
  • Karolina Jaksik – nauczyciel Aneta Szczygielska- III miejsce
  • Ligia Nowak – nauczyciel Magdalena Just- Grand Prix
  • Aleksandra Mikołajczyk – nauczyciel Ryszard Stencel- II miejsce

15-17.03.2019- XXXVI Ogólnopolski Konkurs Zespołów Kameralnych  Wrocław

  • Duet fortepianowy Abigail Piotrowska oraz Dominika Wrembel - naucz. Joanna Wrembel, Dorota Slowikowska-Juszczak- II miejsce
  • Trio fletowe "Musica a'Tre": Marta Dzięcioł, Aleksandra Lasoń, Franciszka Litwin – nauczyciel Cezary Traczewski- I miejsce
  • Duet fortepianowy: Michał Kulbacki, Zuzanna Morawek – nauczyciel Helena Furmanowicz- Kurzyńska,  Irena Burska

14.03.2019 r.- VIII Międzynarodowe Spotkania Młodych Skrzypków im. prof. Mirosława Ławrynowicza – Płock

  • Julia Szczypińska – nauczyciel Aneta Olszewska- Wyróżnienie

14 – 16.03.2019r. – V Międzynarodowy Podkarpacki Konkurs Chopinowski dla Dzieci i Młodzieży – Rzeszów

  • Aleksandra Ziora – nauczyciel Izabela Dulińska – Bolsewicz- III miejsce
  • Jan Piltz – nauczyciel Paweł Zawadzki- wyróżnienie

15 - 17.03.2019r. – XXXVI Konkurs Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I i II st. – Wrocław

  • Trio: Franciszka Stopińska, Katarzyna Witczak, Jakub Huk  – nauczyciel Tomasz Huk- Wyróżnienie
  • Trio fletowe "Musica a'Tre":Marta Dzięcioł, Aleksandra Lasoń, Franciszka Litwin – nauczyciel Cezary Traczewski- I miejsce
  • Duet: Zuzanna Morawek, Michał Kulbacki- nauczyciel Helena Furmanowicz- Kurzyńskla, Irena Burska- wyróżnienie

15-30.03.2019 r.- International Music Competition- Belgrad , Serbia

  • Oliwia Domagała- nauczyciel Joanna Wrembel- I miejsce w kat. III
  • Zofia Buning- nauczyciel Joanna Wrembel- I miejsce w kat. V

18.03.2019r. - XI Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny "Za kotarą" – Leszno

  • Julia Spyra – nauczyciel Agnieszka Wachowicz- Wyróżnienie
  • Małgorzata Broda– nauczyciel Agnieszka Wachowicz- Wyróżnienie

18 – 19.03.2019r. – I Płocki Konkurs Akordeonowy Fermata – Płock

  • Dominik Dziubek – nauczyciel Zbigniew Łuc- II nagroda
  • Jędrzej Stoczewski – nauczyciel Zbigniew Łuc- Wyróżnienie 

21 – 22.03.2019r. – III Miedzynarodowy Konkurs Pianistyczny "Młodzi Wirtuozi" im. Carla Czernego – Zamość

  • Karolina Marciniak – nauczyciel Izabela Dulińska – Bolsewicz- II miejsce
  • Franciszek Gąsieniec – nauczyciel Elżbieta Nawarecka- I miejsce
  • Jan Piltz – nauczyciel Paweł Zawadzki- II nagroda

22 – 23.03.2019r. – V Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy – Toruń

  • Julia Szczypińska – nauczyciel Aneta Olszewska- wyróżnienie
  • Bartosz Olszewski – nauczyciel Aneta Olszewska- I miejsce

22.03.2019r. – IV Dolnośląski Konkurs Obojowo – Fagotowy – Legnica

  • Laura Gałdecka – nauczyciel Monika Pietruszewska- Wyróżnienie
  • Gustaw Wrona – nauczyciel Monika Pietruszewska- Wyróżnienie
  • Zofia Popiela – nauczyciel Monika Pietruszewska- I miejsce
  • Aleksandra Skrzyniarz– nauczyciel Józef Czichy- II miejsce
  • Maja Czajka – nauczyciel Józef Czichy- Wyróżnienie

22 -24.03.2019r. – VII Międzynarodowy Konkurs im. Josefa Micky – Praga

  • Gabriel Gryszkiewicz – nauczyciel Aneta Szczygielska- Wyróżnienie
  • Emilia Schock – nauczyciel Aneta Szczygielska- III miejsce

23 – 24.03.2019r. – IV Międzynarodowy Konkurs Muzyczny „Melos” – Rzym

  • Natalia Czerwińska – nauczyciel Tomasz Stocki- I nagroda
  • Aleksandra Lenkiewicz- nauczyciel Elżbieta Bolsewicz- I nagroda, Dyplom uznania dla Pedagoga

23 -26.03.2019r. -III Międzynarodowy Konkurs-festiwal imienia Viktorii Poltarewej  – Kijev

  • Ligia Nowak – nauczyciel Magdalena Just- I miejsce

27 – 29.03.2019r. – XIV Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów im. Stefanii Woytowicz – Jasło

  • Teresa Gąsieniec – nauczyciel Tadeusz Melka- II nagroda
  • Kinga Stochła – nauczyciel Anna Dzienniak- III nagroda
  • Aleksandra Lasoń – nauczyciel Anna Dzienniak- Wyróżnienie
  • Franciszek Gąsieniec – nauczyciel Elżbieta Nawarecka- II nagroda

25 – 27.03.2019r. – XXVIII Konfrontacje Instrumentów Dętych Drewnianych – Oława

  • Anna Kuźmicka – nauczyciel Anna Dzienniak- Wyróżnienie
  • Mateusz Czapski – nauczyciel Rafał Dynda- Wyróżnienie

28 – 30.03.2019r. – V Festiwal Pianistyczny im. Apolinarego Szeluty – Słupca

  • Oliwia Domagała – nauczyciel Joanna Wrembel- I miejsce
  • Karolina Marciniak- naczyciel Izabela Dlińska-Bolsewicz- I miejsce
  • Aleksandra Ziora- nauczyciel Izabela Dulińska- Bolsewicz- II miejsce
  • Nina Dziubek – nauczyciel Katarzyna Kaczorowska- Wyróżnienie

29 – 31.03.2019r. – V Ogólnopolski konkurs Fletowy – Bielsko – Biała

  • Marta Dzięcioł – nauczyciel Cezary Traczewski- III miejsce
  • Joanna Łobodzińska – nauczyciel Cezary Traczewski- II miejsce

29 – 31.03.2019r. – Międzynarodowy Konkurs Saksofonowy – Wrocław

  • Róża Nowak – nauczyciel Ryszard Żołędziewski- Wyróżnienie

01.04.2019 r.- IV Paris International Music Competition,

  • Hanna Zielińska- nauczyciel Marek Zieliński- I miejsce

04.04.2019r. - „Dziecięce Interpretacje Muzyczne – Tarnobrzeg 

  • Marianna Hetmańczyk – nauczyciel Izabela Dulińska – Bolsewicz- Wyróżnienie

04.04.2019 r.- VIII Konfrontacje Młodych Skrzypków Opole

  • Sergiusz Wróbel- nauczyciel Aneta Olszewska- nagroda pierwsza "Złoty Smyczek"

04 – 07.04.2019r. - XVII Międzynarodowy Konkurs Interpretacji Pro Bohemia – Ostrava

  • Aleksandra Lasoń – nauczyciel Anna Dzienniak- III miejsce
  • Anna Kuźmicka – nauczyciel Anna Dzienniak- II miejsce

05 – 07.04.2019r. - VIII Międzynarodowy Konkurs Duetów z Harfą w Cieszynie

  • Duet Maria Matuszyńska, Zofia Młodawska – nauczyciel Magdalena Czopka- Nagroda specjalna
  • Duet Zofia Budzanowska, Amelia Tracz – nauczyciel Magdalena Czopka- II miejsce
  • Duet: Michał Kowalski, Debora Hałaj- nauczyciel Magdalena Just- wyróżnienie specjalne

05 – 07.04. 2019r. - IX Międzynarodowy Konkurs Młodych Pianistów-Broumovskáklávesa, - Republika Czeska

  • Julia Czajka – nauczyciel Bogusława Porębska- Wyróżnienie
  • Dawid Ganczar – Katarzyna Kaczorowska- Wyróżnienie

06 – 07.04.2019r. – Ogólnopolski Konkurs Centrum Edukacji Artystycznej – Warszawa

  • Teresa Gąsieniec – nauczyciel Tadeusz Melka- wyróżnienie

6-7.04. 2019 r.- VIII Międzynarodowy Konkurs Duetów z harfą- Cieszyn

  • Duet: Debora Hałaj i Michał Kowalski-nauczyciel Robert Stencel- wyróżnienie

09.04.2019r. - Students’ Artistic Activity - Ruzomberok Słowacja

  • Magdalena Gawlińska – nauczyciel Barbara Karaśkiewicz- I nagroda
  • Helena Kujawska – nauczyciel Barbara Karaśkiewicz- II nagroda

9-10.04.2019 r.- XX Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny "Muzyka polska i nie tylko..."- Gorzów Wielkopolski

  • Lena Dziemieszkiewicz- nauczyciel Izabela Dulińska- Bolsewicz- III miejsce w gr. I
  • Zofia Buning- nauczyciel Joanna Wrembel-I miejsce
  • Oliwia Domagała- nauczyciel Joanna Wrembel- III miejsce w gr. II

11-12.04.2019r. – XVI Festiwal Fortepianowy dla szkół muzycznych I st. Polski Zachodniej i Północnej „Gramy na 4 ręce” Choszczno

  • Małgorzata Broda, Lena Paczek – nauczyciel Katarzyna Kluczewska, Agnieszka Wachowicz- III miejsce
  • Julia Borkowska, Zofia Buning – nauczyciel Joanna Wrembel, Katarzyna Kluczewska- I miejsce w gr. I

13.04.2019 r. - VI Konkurs Pianistyczny dla dzieci i młodzieży pod honorowym patronatem Rafała Blechacza, Nakło nad Notecią

  • Hanna Krzywka - nauczyciel Katarzyna Szałańska - wyróżnienie

13-14.04.2019 r. - IX Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny "Muzyka ilustracdyjna i programowa w świecie dziecka"- Szczecin

  • Aleksandra Ziora- nauczyciel Izabela Dulińska- Bolsewicz- I miejsceNagroda specjalna Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty za najlepsze wykonanie utworu programowego w grupie II

15.04.2019r. - International Music Competition –Belgrad

  • Aleksandra Zajączkowska – nauczyciel Małgorzata Wojciechowska- I miejsce

15.04.2019r. - IV Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny „Spotkania z Fryderykiem Chopinem” – Żywiec

  • Hubert Boczniewicz – nauczyciel Helena Furmanowicz – Kurzyńska- Wyróżnienie

15-16.04.2019 r.- IX Ogólnopolski Konkurs Kameralny Katowice

  • Duet: Dawid Ganczar, Hubert Nowak- nauczyciel Irena Burska, Katarzyna Kaczorowska- III miejsce gr. IV

16 – 18.04.2019r. – XVI Zachodniopomorski Konkurs Perkusyjny „Stargard Pod Szczęśliwą Gwiazdą” – Stargard

  • Tadeusz Tomaszewski – nauczyciel Miłosz Rutkowski- I miejsce
  • Alicja Krajewska – nauczyciel Miłosz Rutkowski- I miejsce

17.04.2019r. – XVIII Ogólnopolski Wiosenny Festiwal Fletowy - Sochaczew

  • Ewa Kasprzak – nauczyciel Cezary Traczewski- III nagroda
  • Nina Szewczyk – nauczyciel Anna Dzienniak- I nagroda

17.04.2019 r. - AlirioDiazWettbewerb, Rust (Austria) 

  • Hanna Zielińska- nauczyciel Marek Zieliński- II miejsce

18-19.04.2019 r.- Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny- Stargard

  • Alicja Krajewska-nauczyciel Miłosz Rutkowski-I miejsce
  • Tadeusz Tomaszewski-nauczyciel Miłosz Rutkowski-I miejsce

25-26.04.2019 r.- XI Wojewódzki Festiwal  Dzieci i Młodzieży

  • Trio: Małgorzata Morys,Zofia Pałka,Pola Kuszak- nauczyciel Maciej Gawryszuk-Imiejsce

25-27.04.2019 r.- II Ogólnopolski Konkurs Młodego Skrzypka ARCHETTI

  • Emilia Schock- nauczyciel Aneta Szczygielska- III nagroda oraz Nagroda Specjalna Marszałka województwa śląskiego

27.04.2019r. - III Ogólnopolski Konkurs ,,Talenty Skrzypcowe” – Poznań

  • Julia Łabowska – nauczyciel Andrzej Woźnica- III miejsce
27 – 28.04.2019r. – III Ogólnopolski Konkurs Uczniów Klas Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I st. – Wadowice
Anna Kuźmicka – nauczyciel Anna Dzienniak
II miejsce
27 – 28.04.2019r. – V Ogólnopolski Konkurs „Miniatura Wiolonczelowa” im. Leona Szymłowskiego
Martyna Bulzacka  – nauczyciel Małgorzata Gąsieniec 
II nagroda
27 – 28.04.2019r. – V Ogólnopolski Konkurs „Miniatura Wiolonczelowa” im. Leona Szymłowskiego
Antonina Jarosz – nauczyciel Małgorzata Gąsieniec 
I nagroda
27 – 28.04.2019r. – V Ogólnopolski Konkurs „Miniatura Wiolonczelowa” im. Leona Szymłowskiego
Teresa Gąsieniec – nauczyciel Tadeusz Melka
 I nagroda
27 – 28.04.2019r. – V Ogólnopolski Konkurs „Miniatura Wiolonczelowa” im. Leona Szymłowskiego
Aleksander Korczagin – nauczyciel Anna Berny – Stocka
II nagroda
27 – 30.04.2019r. – III Ogólnopolski Konkurs „Talenty Skrzypcowe” – Poznań
Maja Majkowska – nauczyciel Ewa Kowol – Stencel
Wyróżńienie
Maj
06 – 12.05.2019r. - 29° Concorso Internazionale per Giovani Musicisti "Citta di Barletta " – Włochy
Ewa Kasprzak – nauczyciel Cezary Traczewski
I miejsce
06 – 12.05.2019r. - 29° Concorso Internazionale per Giovani Musicisti "Citta di Barletta " – Włochy
Joanna Łobodzińska – nauczyciel Cezary Traczewski
I miejsce
06 – 12.05.2019r. - 29° Concorso Internazionale per Giovani Musicisti "Citta di Barletta " – Włochy
Kinga Stochła – nauczyciel Anna Dzienniak
Grand Prix
06 – 12.05.2019r. - 29° Concorso Internazionale per Giovani Musicisti "Citta di Barletta " – Włochy
Trio fletowe – Kinga Stochła, Ewa Kasprzak, Joanna Łobodzińska – nauczyciel Anna Dzienniak
II miejsce
21.05.2019r. - IX Spotkania Pianistyczne "Z tańcem przez świat" – Oława
Natalia Manuszak – nauczyciel Dorota Słowikowska – Juszczak 
Wyróżnienie

27 – 28.04.2019r. – III Ogólnopolski Konkurs Uczniów Klas Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I st. – Wadowice

  • Anna Kuźmicka – nauczyciel Anna Dzienniak- II miejsce

27 – 28.04.2019r. – V Ogólnopolski Konkurs „Miniatura Wiolonczelowa” im. Leona Szymłowskiego Warszawa

  • Martyna Bulzacka  – nauczyciel Małgorzata Gąsieniec - II nagroda
  • Antonina Jarosz – nauczyciel Małgorzata Gąsieniec - I nagroda
  • Teresa Gąsieniec – nauczyciel Tadeusz Melka- I nagroda
  • Aleksander Korczagin – nauczyciel Anna Berny – Stocka-II nagroda
  • Debora Hałaj- nauczyciel Robert Stencel-I miejsce
  • Helena Steinmetz- nauczyciel Robert Stencel- II miejsce
  • Zofia Gębala- nauczyciel Robert Stencel- II miejsce
  • Konstancja Fal- nauczyciel Robert Stencel- II miejsce

27 – 30.04.2019r. – III Ogólnopolski Konkurs „Talenty Skrzypcowe 2019” – Poznań

  • Maja Majkowska – nauczyciel Ewa Kowol – Stencel- wyróżnienie
  • Bartosz Olszewski- nauczyciel Aneta Olszewska- I miejsce

30.04.2019 r.- Innovate Competition San Francisco

  • Aleksandra Zajączkowska- nauczyciel Małgorzata Wojciechowska- II miejsce w kategorii Advanted

06 – 12.05.2019r. - 29° Concorso Internazionale per Giovani Musicisti "Citta di Barletta " – Włochy

  • Ewa Kasprzak – nauczyciel Cezary Traczewski- I miejsce
  • Joanna Łobodzińska – nauczyciel Cezary Traczewski- I miejsce
  • Kinga Stochła – nauczyciel Anna Dzienniak- Grand Prix
  • Trio fletowe – Kinga Stochła, Ewa Kasprzak, Joanna Łobodzińska – nauczyciel Anna Dzienniak- II miejsce

08.05.2019 r.- International Music Competition, The Music of the Centuries- London

  • Aleksandra Lenkiewicz- nauczyciel Elżbieta Bolsewicz- I nagroda w kategorii Muzyka XVIIw. oraz I nagroda w kategorii Muzyka XX w.

10.05.2019 r.-  XIV International Classical Guitar Competition ”Enrico Mercatali”, Gorizia (Włochy) 

  • Hanna Zielińska- nauczyciel Marek Zieliński- I miejsce

10.05.2019 r.- IX Spotkania Pianistyczne "Z tańcem przez świat" w Oławie

  • Natalia Manuszak - naucz. Dorota Słowikowska-Juszczak-Wyróżnienie
  • Lena Rau-nauczyciel Katarzyna Słówko- Dyplom uznania

12.05.2019r. - IX Spotkania Pianistyczn Centurye "Z tańcem przez świat" – Oława

  • Natalia Manuszak – nauczyciel Dorota Słowikowska – Juszczak -Wyróżnienie

14-16.05.2019 r.- I Ogólnopolski Konkurs Miniatur- Zamość

  • Aleksandra Lenkiewicz- nauczyciel Elżbieta Bolsewicz- II miejsce
  • Zofia Gębala- nauczyciel Robert Stencel- wyróżnienie

17-18.05.2019 r.- VI Międzynarodowy Konkurs Duetów Fortepianowych- Ełk

  • Duet: Dominika Wrembel, Abigail Piotrowska- naucz. Joana Wrembel, Dorota Słowikowska- Juszczak- II miejsce w gr. II
  • Duet: Sophie Buning, Julia Borkowska- naucz. Joanna Wrembel, Katarzyna Kluczewska- I miejsce w gr. I
  • Duet: Konstancja Gawor, Julia Pyra- nauczyciel Katarzyna Słówko- wyróżnienie

18.05.2019 r.- Ogólnopolski Konkurs Werblowy w ramach DrumBattle, Legnica

18.05.2019 r.- XVIII Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy "Janko Muzykant" w Sochaczewie

  • Bartosz Olszewski- nauczyciel Aneta Olszewska- I miejsce

21.05.2019 r.- Konkurs szkolny OSM I i II stopnia Wrocław

  • Michał Lis- nauczyciel Katarzyna Słówko- II miejsce
  • Lena Rau- nauczyciel Katarzyna Słówko- wyróznienie
  • Adam Kłobukowski- nauczyciel Dorota Słowikowska- Juszczak- wyróżnienie
  • Abigail Piotrowska- nauczyciel Dorota Słowikowska- Juszczak- III miejsce

23-24.05.2019 r.- V Konkurs Młodych Talentów w Czerwionce- Leszczyny

  • Gabriel Gryszkiewicz- nauczyciel Aneta Szczygielska- I miejsce
  • Szymon Żyto- nauczyciel Aneta Szczygielska- II miejsce
  • Karolina Jaksik- nauczyciel Aneta Szczygielska- wyróżnienie
  • Julia Malczewska- nauczyciel Aneta Olszewska- I miejsce

23-25.05.2019 r.- VII Ogólnopolski Konkurs Kontrabasowy im. Wiktora Gadzińskiego, Katowice

  • Anna Komala- nauczyciel Czesław Kurtok- I miejsce
  • Bianca Mróz- nauczyciel Czesław Kutrok- II miejsce
  • Kornel Jeż- nauczyciel Czesław Kurtok- wyróżnienie
  • Franciszek Giemza- nauczyciel Czesław Kurtok- wyróżnienie

24-25.05.2019 r.- XIII Ogólnopolski "Łowiecki" Konkurs Miniatur Fortepianowych- Wrocław

  • Sophie Buning- nauczyciel Joanna Wrembel- II miejsce w gr. II
  • Oliwia Domagała- nauczyciel Joanna Wrembel- II miejsce w gr. II
  • Marianna Hetmańczyk- nauczyciel Izabela Dulińska- Bolsewicz-I miejsce w gr. I
  • Aleksandra Ziora-  nauczyciel Izabela Dulińska- Bolsewicz- I miejsce w gr. II
  • Mikołaj Godzina-  nauczyciel Izabela Dulińska- Bolsewicz- I miejsce w gr. III
  • Lena Dziemieszkiewicz- nauczyciel Izabela Dulińska-Bolsewicz- wyróżnienie w gr. I
  • Julia Czajka- nauczyciel Bogusława Porębska- I miejsce w gr.V
  • Abigail Piotrowska- nauczyciel Dorota Słowikowska- Juszczak- II nagroda w gr. III
  • Liya Luo- nauczyciel Irena Burska- III miejsce w gr. I
  • Jagoda Pulnik- nauczyciel Katarzyna Kaczorowska- wyróżnienie w gr. IV
  • Mikołaj Rukść- nauczyciel Katzryna Kaczorowska- wyróżnienie w gr. I
  • Małgorzata Broda- nauczyciel Agnieszka Wachowicz- wyróżnienie w gr. II
  • Michał Lis- nauczyciel Katarzyna Słówko- wyróżnienie
  • Hanna Krzywka - nauczyciel Katarzyna Szałańska - wyróżnienie w gr. I
25.05.2019 r. - X Lubański Konkurs Akordeonowy, Lubań
  • Mateusz Neckar- nauczyciel Jacek Gąsior- I miejsce
28-31.05.2019 r.- II Międzynarodowy Konkurs Instrumentalistów i Zespołów Kameralnych Tymbark
  • Debora Hałaj- nauczyciel Robert Stencel-II miejsce
  • Konstancja Fal - nauczyciel Robert Stencel- II miejsce
31.05.2019 r.- Międzynarodowy Konkurs Muzyczny Opus 2019
  • Lena Fiedor- nauczyciel Katarzyna Kaczorowska- wyróżnienie i nagroda specjalna- udział w kursach Małopolska Akademia Talentów w Łącku
  • Oliwia Domagała- nauczyciel Joanna Wrembel- I miejsce i nagroda specjalna
  • Sophie Buning- nauczyciel Joanna Wrembel-wyróżnienie
  • duet fortepianowy: Dominika Wrembel, Abigail Piotrowska- nauczyciel Joanna Wrembel, Dorota Słowikowska- Juszczak- III miejsce
29.05-01.06.2019 r.- V Międynarodowy Konkurs Pianistycny im. Moniki Sikorskiej-Wojtacha, Wieliczka
  • Mikołaj Godzina-nauczyciel Izabela Dulińska- Bolsewicz- wyróżnienie w gr.II
  • Karolina Marciniak-nauczyciel Izabela Dulińska- Bolsewicz- wyróżnienie w gr. IV
01.05-01.06.2019 r.- VI Międzynarodowy Konkurs Muzyczny , Rzym
  • Natalia Czerwińska- nauczyciel Tomasz Stocki- I nagroda, + Dyplom Honorowy dla nauczyciela
03-04.06.2019 r.- XX Międzynarodowy Konkurs ,,Moje Inspiracje Muzyczne" Nałęczów
  • Debora Hałaj- nauczyciel Robert Stencel- II miejse
  • Helena Steinmetz- nauczyciel Robert Stencel- III miejsce
  • Zofia Gębala- nauczyciel Robert Stencel- wyróżnienie

06.06.2019 r.- XIV Miniaturowe Zmagania Najmłodszych Pianistów, Świdnica

  • Liya Luo- nauczyciel Irena Burska- I miejsce i tytuł Złotej Rączki w gr. I
  • Antoni Łuniewicz- nauczyciel Katarzyna Lubieniecka- I miejsce i tytuł Złotej Rączki w gr. II oraz Nagroda Honorowa ufundowana przez wójta gminy Świdnica Panią Teresę Mazurek
  • Hanna Krzywka - nauczyciel Katarzyna Szałańska - II miejsce i tytuł "Zlotej Rączki" w gr. I

07.06.2019 r.- III Ogólnopolskie Igrzyska Skrzypcowe, Zbąszyń

  • Sergiusz Wróbel- nauczyciel Aneta Olszewska- I miejsce
  • Bartosz Olszewski- nauczyciel Aneta Olszewska- Grand Prix
14.06.2019 r. - Ogólnopolski Konkurs "Mały Trębacz w Trąbkach Wielkich" im. prof. Szymona Pawłowskiego, Trąbki Wielkie k. Gdańska
  • Jan Szałański- nauczyciel Mirosław Wenc - wyróżnienie, udział w ustanowieniu rekordu Polski w jednoczesnej grze na trąbkach

Pliki do pobrania

I semestr 2018.pdf [pdf]
Sierpień 2020
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
pion muzyczny
pion ogólnokształcący



Przydatne linki