odwiedź nas na myspace facebook

rok szkolny 2016-2017

Konkursy w roku szkolnym 2016/2017- I semestr

Lp

Konkurs

Organizator

Wynik

1

zDolny Ślązak

KOiW oraz DODN

SARA SAWICKA-finalistka XVII Konkursu- z Języka Polskiego i Historii

2

zDolny Ślązaczek

KOiW oraz DODN

DARIA TYNECKA, KRZYSZTOF ŚMIGIEL - kwalifikacja do etapu powiatowego

 

zDolny Ślązak

KOiW oraz DODN

SARA SAWICKA - kwalifikacja do etapu powiatowego X Konkursu Języka Niemieckiego

3

zDolny Ślązak

KOiW oraz DODN

EWA DEC – finalistka X Konkursu Języka Niemieckiego

4

zDolny Ślązaczek

KOiW oraz DODN

LETIZIA SUDLITZ – finalistka II Konkursu Języka Niemieckiego

5

IV Międzyszkolny Konkurs Piosenki

i Poezji Patriotycznej

Szkoła Podstawowa

Nr 1

SARA RYAD – 1 miejsce

6

XIX Konkurs Plastyczny MÓJ DOM, MOJE MIASTO, MOJA OJCZYZNA

Sekcja Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność „

MICHAŁ ZDYBEK -wyróżnienie

7

XXIV Woj. Konkurs Rzeźbiarski

NAJPIĘKNIEJSZA SZOPKA BETLEJEMSKA

MDK- Śródmieście

KONSTANCJA GAWOR- wyróżnienie

8

Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny

SP NR 17

MIKOŁAJ GODZINA- wyróżnienie

9

Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów

 

ZOFIA FREJ-kwalifikacja do II etapu

10

Ogólnopolski Konkurs ALFIK MATEMATYCZNY XXII edycja

Jersz

Wyróżnienia:Z. FREJ, J. PRUCHNICKI, J.WIELEBSKA, W. RUBACHA, J.BORKOWSKA, D. HAŁAJ,W. SZKWAREK, Ł.HORNIK, J. JANKOWSKI, Z. BUZANOWSKA, J.CZAJA, I.RUSIECKI, L.RAU, W. GROMNICKA, W. BAZAN, H.CICHA, M. RUDOMINO

 

11

III Konkurs Recytatorski-edycja w hołdzie H. Sienkiewiczowi

Szkolny

I miejsce-na poziomie szkoły podstawowej-LAURA KIEDRZYN

I miejsce-na poziomie szkoły gimnazjalnej-OLIWIA RATYŃSKA

12

 

Ogólnopolski Konkurs Jęz.

Niemieckiego-DEUTSCHEFREUND

 

Dyplomy uznania-A. KOSIOREK, N.PYSIEWICZ, E. DEC, K .MARCINIAK, J. LENART, T. BUNNING, L. SUDLITZ –II lokata

13

XX edycja Konkursu Poezji Niemieckiej dla gimnazjalistów

Szkolny

Finalistka- WERONIKA ZYGMUNT

14

Międzyświetlicowy Konkurs Fotograficzny „ZŁOTA POLSKA JESIEŃ”

SP 95

MICHAŁ SUCHAR-III miejsce

15

Konkurs plastyczny JESIENNE FANTAZJE

SP 20

KAROLINA KASPEROWICZ- II miejsce

 

Grudzień 2017
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
pion muzyczny
pion ogólnokształcący

Najbliższe wydarzenia






Przydatne linki