odwiedź nas na myspace facebook

rok szkolny 2015-2016

 

KONKURSY 2015/2016- I semestr

Lp

KONKURS

ORGANIZATOR

OSIĄGNIĘCIA

 

1

zDolny  Ślązaczek

WCDN

Nikola Kopczyk - kwalifikacja do etapu pow. z jęz. angielskoego

 

 

2

 

zDolny Ślązak

 

WCDN

1.Nela Boczar-kwalifikacja do etapu pow. cz.humanistyczna

2.Dalia Bachmatiuk- „               „                    cz.mat-fiz.

 

3

 

zDolny Ślązak

 

Wyższa Szkoła Filologiczna

Pola  Kuszak i Joachim Pruchnicki- kwalifikacja do  etapu pow. z jęz. angielskiego

Laura Schock- kwalifikacja do finału

 

4

Olimpiada Języka Francuskiego

Uniwersytet  Wrocławski

Ewa Skrzypacz – kwalifikacja do etapu powiatowego OLF

 

5

Olimpiada Języka Niemieckiego

Uniwersytet  Wrocławski

Aleksandra   Kosiorek –Kwalifikacja do II etapu OJN

 

6

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego - Deutschfreund

 

dyplomy uznania za bardzo dobry wynik otrzymali-Ola

Kosiorek kl. V a II lokata,-Natalia Pysiewicz kl. II a II lokata,-Ewa Dec kl. II b II lokata, Letiza Sudlitz kl.3 b II lokata,

Zuzanna Brygier kl. I b III lokata

 

7

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski  Języka Niemieckiego

 

Ola Zajączkowska- kwalifikacja do II etapu

8

Olimpiada Matematyczna

Inst. Matematyczny- PAN

Zofia Frej i Joachim Pruchnicki-kwalifikacja do II etapu

 

9

Olimpus –sesja jesienna z jęz. polskiego

Centrum Edukacji-Warszawa

Dyplomy laureatów:

Kl.4 – Kinga Piecuła i Zosia Kosmala

Kl.5- Małgosia Jakubowska , Wiktoria Kropielnicka,

 Mikołaj Prajzner, Maja Mazurczuk i Amelia Karczewska

Kl.6 – Agnieszka Januszek, Kasia Tekieli, Julianna Wira

 i Alicja Niedbalska

10

Olimpus –sesja jesienna z przyrody

Centrum Edukacji-Warszawa

Dyplomy laureatów:

Kl.4 –Lidia Nasuszny i Kinga Piecuła

Kl. 5 – Krzysztof Śmigiel

11

Ogólnopolski Test Ortograficzny

Centrum Edukacji-Warszawa

Dyplomy laureatów:

Bartosz Nieradka , Bartłomiej Powierża, Alicja Niedbalska i Marysia Kalinin

12

 

Konkurs Recytatorski-

 Strofy o Ojczyźnie

szkolny

- klasa 4 OSM I st.:

I miejsce – Zuzanna Fabiś (4a), Sara Ryad (4a)

wyróżnienie – Zofia Kosmala (4a), Marta Różańska (4b) 

 

- klasa 5 OSM I st.:

I miejsce – Miłosz Kot (5c)

wyróżnienie – Laura Kiedrzyn (5b), Natalia Sperczyńska (5b), Daria Tynecka (5c)

- klasa 6 OSM I st.:

I miejsce – Laura Nadler (6a)

wyróżnienie – Maja Prajzner (6a), Klaudia Tofel (6a)

- OSM II st.: I miejsce – Jagoda Suchar (IVa)

 

13

Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna

Centrum Edukacji-Warszawa

dyplomy laureata otrzymali: Laura Nadler, Maja Prajzner, Katarzyna Tekieli, Klaudia Tofel, Maria Kalinin, Agnieszka Januszek(6a), nauczyciel B. Misiak; Natalia Sperczyńska, Monika Łukaszewicz, Antonina Janik (5b), nauczyciel B. Kwak; Hanna Frej, Maja Rudomino, Miłosz Kot, Adam Muźnierowski, Radosław Wojciechowski, Krzysztof Śmigiel (5c),

 

 

14

Konkurs Matematyczny- Alfik

Ogólnopolski –JERSZ

Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku i darmowy udział w konkursie  MAKS

OSM II stopień- Zofia Frej

OSM IIstopień- Ignacy Rusiecki

Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku:

Dalia Bachmatiuk , Jagna Łaźniak , Gabriel Knychas , Filip Mucha, Wiktoria Gromnicka, Michalina Zarębska, Wiktoria Bazan, Hanna Cicha,Maja Rudomino

 

KONKURSY 2015/2016- II semestr

Lp

KONKURS

ORGANIZATOR

OSIĄGNIĘCIA

 

1

 

zDolny Ślązak

 

WCDN

Laura Schock- została laureatką IX Konkursu Języka Angielskigo  zDolny Ślązak

2

Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Niemieckojęzycznej

szkolny

OSM I st.

1m. Letizia Sudlitz I Natalia Sperczyńska

2m.Teresa Gąsieniec i Natalia Kwiecińska

3m. Michalina Ludwik i Franciszek Widawski

OSM II st.

1m. Anatolia Żak I Beata Atłas

2m.Sara Sawicka i Weronika Zygmunt

3m. Wiliam Grabowski 

3

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego SPRACHDOKTOR

Yersz

Dyplomy D2 otrzymały Letizia Sudlitz, Karolina Marciniak, Aleksandra Kosiorek i Ewa Dec

  Dyplomy D3     -Tymon Buning                                              

4

Konkurs Interdyscyplinarny Antyczna Grecja

szkolny

Im- Alicja Łaska

IIm- Marta Horyza

IIIm- Natalia Olczak

 

 

5

V Mistrzostwa Dolnego Śląska w SUDOKU

Politechnika Wr.

Do Finału V Mistrzostw Dolnego Śląska w Sudoku zakwalifikowało się 4 uczniów naszej szkoły

:Nadler Laura klasa 6a                                    Frej Zofia klasa II Staniszewska Natalia klasa 5 c              Rudomino Maja klasa 5 c

 

 

6

Konkurs matematyczny-KANGUR

 

Wyróżnienia otrzymały osoby:

Rusiecki Ignacy, Ziółek Alicja- kl.2 , Cicha Hanna, Jakubowski Jan, Bazan Wiktoria- kl.   ,Rudomino Maja, Widawski Franciszek kl.  , Greczyło Ryszard, Jednac Martyna- kl.6  ,Fiedor Lena -kl.    Pruchnicki Joachim- kl.

  7

Konkurs GALILEO2016-język polski

Centrum Edukacji Szkolnej

Dyplomy laureata otrzymali : klasa4 - Zuzanna Fabiś, Maja Styrcz, Sara Ryad, Zofia Kosmala, Kinga Piecuła, Lidia Nasuszny, Jessica Adolp

Klasa5 :Maja Majkowska, Małgorzata Jakubowska , Szymon Cichy, Maja Mazurczuk

Klasa 6 : NikolaKopczyk, Maja Prajzner, Antonina Mierzejewska, Michalina Ludwik, Wiktoria Goleńska, Maria Kalinin, Katarzyna Tekieli, Alicja Niedbalska, Laura Nadler

 

8

IX Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych ŚWIETLIK

Akademia Młodych Odkrywców

Nagrodę otrzymała Lena Rau, a wyróżnienia: Jan Jakubowski,Hanna Cicha,Michał Lis,Aleksandra Mikołajczyk

9

Konkurs na rysunek MY SIĘ ZIMY NIE BOIMY 

MAGAZYN Kocie Sprawy

Nagrodę otrzymali : Mikołaj Godzina,Julia Szczypińska, Abigail Piotrowska, Julia Chudzik

Październik 2017
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
pion muzyczny
pion ogólnokształcący

Najbliższe wydarzenia

popis klasowy

2017-10-17

popis klasowy

2017-10-20





Przydatne linki