odwiedź nas na myspace facebook

rok szkolny 2014-2015

Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna Olimpus

 Laureaci:

  • Paulina Dietrich - 4 miejsce
  • Natalia Śmigiel- 5 miejsce
  • Zuzanna Morawek- 5 miejsce
  • Emilia Sąsiadek- 7 miejsce
  • Zofia Pałka- 9 miejsce
  • Michalina Urbanowicz- 9 miejsce

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa PIONIER 2014- Instytut Rozwoju Oświaty

Laureaci:

  • Małgorzata Jakubowska, Maja Mazurczuk, 13 osób otrzymało dyplomy wyróżnienia

Najpiękniejsza Szopka Betlejemska 2014- MDK Śródmieście

  • Dyplom- Aleksandra Faryniak

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Olimpus-sesja zimowa”

Laureaci:

  • Krzysztof Śmigiel-kl.4c
  • Antonina Mierzejewska- kl.5a
  • Alicja Nasuszny-kl.6a

Szkolny Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Niemieckojęzycznej 

OSM I stopień:

  • Weronika Makara i Klaudia Tofel- I miejsce

OSM II stopień:

  • Anatolia Żak i Paulina Merk- I miejsce

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego SPRACHDOKTOR

  • Letizia Sudlitz-kl.2b - 2 miejsce

Międzyszkolny Konkurs Poezji Niemieckiej

  • Anatolia Żak- finalistka

Ogólnopolski Konkurs GALILEO 2015 z języka polskiego

Laureaci:

  • Szymon Cichy- 3 miejsce
  • Weronika Doniec- 6 miejsce
  • Maja Mazurczuk- 7 miejsce
  • Józefina Pietkiewicz- 8 miejsce
  • Amelia Karczewska- 9 miejsce
  • Małgorzata Jakubowska- 9 miejsce
  • Emilia Zawada- 9 miejsce
  • Magdalena Szepietowska- 9 miejsce
  • 15 osób otrzymało wyróżnienie

III Szkolny Konkurs Interpretacji Piosenek Madonny, Rihanny i Beyonce

I stopień:

  • Karolina Skrzypek i Olga Kuchareczko-kl.6b- 1 miejsce

II stopień:

  • Dominika Szyler- 1 miejsce

Ogólnopolski Konkurs Panda z języka angielskiego- Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe EDI

 Laureaci :

  • Pola Kuszak- 3 miejsce
  • Laura Shock- 5 miejsce
  • 2 osoby otrzymały wyróżnienia

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Świetlik”- Fundacja : Akademia Młodych Odkrywców

  • 5 osób otrzymało wyróżnienia

Konkurs przyrodniczy „Super Sowa”- WCDN- Wrocław

  • Alicja Nasuszny-kl.6a- tytuł laureata

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny ALFIK- Łowcy Talentów YERSZ

  • Zofia Frey, Hanna Cicha, Maja Rudomino- wyróżnienia

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR- Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych

Laureaci:

  • Wiktoria Bazan i Jan Jakubowski
  • 7 osób otrzymało wyróżnienia
  • Maja Rudomino-bardzo dobry wynik

XLI Ogólnopolska Olimpiada Historyczna

  • Michał Machalski- Tytuł  finalisty

Szkolny Konkurs recytatorski „Rodzice w poezji”

  • Klaudia Tofel-5a- 1 miejsce
  • Maja Prajzner- 5a- 2 miejsce
  • Róza Nowak-4c - 3 miejsce
  • Laura Nadler – 5a- 3 miejsce

XX Ogólnopolski Konkurs Recytatorski im. Wł. Broniewskiego- Zesp.Szkół Sportowych

  • Marta Horyza- 1 miejsce

Ogólnopolski Konkurs na imię dla pieska z okładki

  • Kornelia Kiedrzyn- 1 miejsce
Grudzień 2017
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
pion muzyczny
pion ogólnokształcący

Najbliższe wydarzenia






Przydatne linki