odwiedź nas na myspace facebook

rok szkolny 2013-2014

VII Konkurs Nauk Przyrodniczych- Świetlik

  • Kacper Szatko, Micha Kisiel, Julia Kunert- wyróżnienie

OLIMPUS z języka polskiego- sesja wiosenna

  • LaureaciWeronika Doniec, Małgorzata Koszut, Patrycja Janocha, Alicja Niedbalska, Maja Prajzner, Weronika Kosobudzka, Wiktoria Goleńska, Maja Fedków

DEUTSCHFREUND- Yersz

  • Weronika Demczyszak, Ewa Skrzypacz, Hanna Szwed, Filip Woszczek- dyplom uznania za najlepszy wynik w szkole
  • Ewa Dec- bardzo dobry wynik
  • Julia Hajduczek- najlepszy wynik w szkole
  • Krzysztof Sankowski- dyplom za bardzo dobry wynik w szkole

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z języka polskiego

  • Alicja Niedbalska, Maria Kalinin, Małgorzata Koszut, Michalina Ludwik- dyplomy laureata

VIII Konkurs Poezji i Prozy Anglojęzycznej

  • Antoni Chudzik i Jagoda Kraszewska- I miejsce w kategorii klas 4-6
  • Nela Boczar i Wanda Pawłowska- I miejsce w kategorii klas I-VI

Ogólnopolski Konkurs matematyczny- ALFIK

  • Lena Fiedor- dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku

XVI Konkurs Recytatacji Poezji Niemieckojęzycznej dla uczniów gimnazjum

  • Joanna Maciejkowicz- wyróżnienie
  • Alicja Łaska, Marta Horyza- wejście do finału

XXXX Olimpiada Historyczna

  • Jan Wysocki, Michał Machalski- kwalifikacja do etapu okręgowego
  • Michał Machalski- lista rezerwowa do finału

Dyktando ortograficzne klas I-III gimnazjum

  • Alicja Łaska- najlepszy wynik

OLIMPUS- historia- sesja jesienna

  • Laureaci: Mikołaj Rusiecki, Maciej Różański

OLIMPUS- przyroda- sesja jesienna

  • Laureaci: Weronika Kosobudzka, Nikola Kopczyk, Mikołaj Prajzner, Antonina Mierzejewska, Emilia Zawada, Wiktoria Sosulska, Jakub Urban, Alicja Nasuszny, Lena Fiedor, Paulina Dietrich, Mikołaj Rusiecki, Emilia Sąsiadek, Michał Kisiel, Nikola Chojniak

OLIMPUS- język polski-sesja jesienna

  • Laureaci: Alicja Niedbalska, Emilia Zawada, Eryk Sangho, Laura Nadler, Weronika Doniec, Maria Kalinin, Weronika Kosobudzka

Konkurs orfograficzny- Centrum Edukacji Szkolnej Warszawa

  • Aleksandra Lenkiewicz- 9 miejsce- Tytuł Mistrza Ortografii
  • 12 wyróżnień

Multitest-język angielski- Centrum Edukacji Szkolnej Warszawa

  •  Michał Kisiel- wyróżnienie

zDolny Ślązaczek

  • Aleksandra Lenkiewicz- klasyfikacja do II etapu
Październik 2017
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
pion muzyczny
pion ogólnokształcący

Najbliższe wydarzenia

popis klasowy

2017-10-17

popis klasowy

2017-10-20





Przydatne linki