odwiedź nas na myspace facebook

Konsultacje przedmiotowe

 

KONSULTACJE

nauczycieli przedmiotów ogólnokształcących

w roku szkolnym 2018/2019

Nazwisko i imię

Dzień tygodnia i godzina

Baranek Małgorzata

Poniedziałek 13.25 – 14.15 sala 5.11

Bartków Joanna

Środa,14.25 – 15.15

Dochniak Ewa

Środa, 15.10-16 sala gimnastyczna

Gajoszek Mariola

Czwartek 7.15-8:00 świetlica

Gąsior Anna

Wtorek, 15:20-16:00, sala 4.04

Guzek Barbara

Środa 14.25 – 15.10 sala 3.10

Iglewska Jolanta

Środa 13:25 – 15:10 sala 4.11

Jasiczek Dorota

Poniedziałek 9 lekcja sala 4.01

Kaźmierczak Katarzyna

Wtorek 13.25 – 14.10 s.302

Klima Joanna

Wtorek 7.15-8:00 (zamiennie z L.Sudoł oraz zast.) świetlica

Kołowrotkiewicz Ilona

Czwartek 8 lekcja

Komórek Joanna

Wtorek 9 lekcja sala 4.05

Kowalczyk Danuta

Środa 7:10 sala 3.10

Kowalska Anna

Piątek 8:00-8:45 dla IIc, wtorek, czwartek 8:00-8:45 dla VIa

Kujawa Janusz

Piątek 13:5-14:10 Mała świetlica

Kurek Anna

PT 13.25 – 14.10 - 7 lekcja

Kusion Izabela

Piątek 13.25 – 14.10 ( 7 lekcja)

Kwak Barbara

Czwartek 8.00 – 8.45  s. 5.13

Leńczyk Katarzyna

Pon. 13.25-14.10/w piątki 6 i 7 l.- prace pisemne

Lewandowska Barbara

Czwartek, 15.15- 16.00, 1.13

Lubczyńska Anna

Piątek 7 :15-8:00 świetlica

Masternak Marta

Poniedziałek 13.25 - 14.10

Michalak Ireneusz

Piątek 14:20 – 15:10  sala 4.10

Misiak Barbara

Środa 7 lekcja

Piechowska-Stencel Alicja

Poniedziałek 7.15 – 8.00 świetlica

Polański Konrad

Poniedziałek 7.30 – 8.00, s. 3.12

Potkowska Joanna

Czwartek 14.25 -15.10

Reutt Anna

Wtorek 12.30-13.15

Schmidt Paweł

Piątek 13.25 – 14.10

Skałecki Krzysztof

Środa 14.25-15.10

Stawarska-Poleszko Alina

Piątek 14.25-15.10

Stokłosa Robert

Poniedziałek, 14:15 – 15:10

Stopka Michał

Czwartek 14.25 -15.10

Sudoł Lidia

Wtorek 7.15-8:00 (zamiennie z J.Klimą oraz zast.) świetlica

Sufryd Anna

Poniedziałek 14:25-15:10

Szydłowska Małgorzata

Poniedziałek 13.25-14.10 sala 3.01

Śliż Magdalena

Środa 14.25 – 15.10 sala 1.13

Turniak Emilia

Czwartek 14.20 – 15.10   sala 4.12

Wąchała Danuta

Piątek 14.15 – 15.00  

Wulczyńska Sandra

Wtorek 13:25 – 14:10

Zakrzewska Iwona

Środa 14:25 – 15:10 sala 4.05

Załomska- Janczy Magdalena

Środa 7.15-8:00 świetlica, czwartek 11.30-12.15

Żegliński Arur

Czwartek 15.15-16.00, s. 4.03

Październik 2018
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
pion muzyczny
pion ogólnokształcący

Najbliższe wydarzenia






Przydatne linki