odwiedź nas na myspace facebook

Konsultacje nauczycieli


KONSULTACJE
nauczycieli przedmiotów ogólnokształcących

L.p Nazwisko i imię dzień tygodnia sala
1 Baranek Małgorzata Piątek 14.25 – 15.10 sala 5.11
2 Bartków Joanna Poniedziałek 14.25 – 15.10 sala 513
3 Dochniak Ewa Wtorek 15.15-16.00 sala gimnastyczna
4 Gajoszek Mariola Wtorek 7.15  - 8.00 świetlica lub sala 1.11
5 Gąsior Anna Wtorek, 15.15-16:00 sala 4.04
6 Iglewska Jolanta Czwartek 13:30 – 15:00 sala 4.11
7  Jasiczek Dorota                
Czwartek 14.25-15.10(I semestr) sala 4.01
8 Kaźmierczak Katarzyna Wtorek  13.30 – 14.15 sala 3.02
9 Klima Joanna Poniedziałek 7:15-8:00 świetlica
10 Kołowrotkiewicz Ilona Piątek 7.30-8.00 sala 3.12
11 Komórek Joanna Środa 13:25 – 14:10 s. 4.05
12 Kowalczyk Danuta
Poniedziałek, godz. 7:15 – 8:00 sala 5.12
13 Kowalska Anna
Środa 13:25-14:10; Środa 8:00-8:45 sala 1.26
14 Kujawa Janusz Środa 13:25-14:10 sala 1.04
15 Kurek Anna Poniedziałek 15:15-16:00 sala gimnastyczna
16 Kusion Izabela Wtorek, środa  13.30 – 15.00 sala 4.02
17 Kwak Barbara Piątek, godz.13.30-14.30 sala 5.13
18 Leńczyk Katarzyna Środa, godz.13.25-14.10 sala 5.05
19 Lewandowska Barbara Wtorek, godz. 14.15-15.00 sala 1.01
20 Lubczyńska Anna Piątek 7:15 -8:00 świetlica
21 Masternak Marta Środa, godz. 13.25 – 14.10 sala 3.12
22 Michalak Ireneusz Piątek 14:15-15:15 sala 4.10
23 Misiak Barbara Piątek 13:30-14:15 sala 5.12
24 Piechowska-Stencel Alicja Środa 7.15 – 8.00 świetlica
25 Polański Konrad Środa 13.15 – 14.00 pokój nauczycielski
26 Potkowska Joanna Wtorek 15.15 – 16.00 sala gimnastyczna
27 Reutt Anna Czwartek 7.15-8.00 świetlica
28 Schmidt Paweł Piątek 12:30 – 13:15 sala gimnastyczna
29 Skałecki Krzysztof
Środa, godz. 14.15-15.00 sala 3.13
30 Stawarska-Poleszko Alina Piątek, 12.00 – 12.45 sala 5.10
31 Stokłosa Robert Poniedziałek, 15:10 – 16:00 sala 5.04
32 Stopka Michał Środa 15.15 – 16.00 sala gimnastyczna
33  Sudoł Lidia Poniedziałek 11:30-12:15 sala 1.05
34 Sufryd Anna Poniedziałek, 14:15  15:00 sala 5.11
35  Szydłowska Małgorzata
Poniedziałek, 13.25 – 14.10 sala 3.01
36 Śliż Magdalena Środa, godz. 15.10 – 16.00 sala 3.10
37 Turniak Emilia piątek, godz. 13.25-14.10 sala 4.12
38 Wąchała Danuta Wtorek,środa, czwartek godz. 7.10 – 7.50 sala 5.01
39 Wulczyńska Sandra Wtorek, godz.13.25, sala 3.11
40  Zakrzewska Iwona piątek, godz. 14:15-15:00 sala 4.03
41 Załomska- Janczy Magdalena Wtorek 7.15  - 8.00 świetlica (sala 1.10 co drugi wtorek
42  Żegliński Arur Poniedziałek, godz. 08:50 – 09:35, sala 4.03 + każdy inny termin po indywidualnym umówieniu się sala 4.03
43 Zenger Ewa Wtorek godz. 9:45-10:30 sala 3.13
Grudzień 2019
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
pion muzyczny
pion ogólnokształcący

Najbliższe wydarzenia

popis klasy III c

2019-12-12

popis sekcyjny

2019-12-12





Przydatne linki