odwiedź nas na myspace facebook

Konsultacje nauczycieli

KONSULTACJE NAUCZYCIELI PRZEDMIOTÓW OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH /konsultacje nauczycieli teorii w załączeniu

W roku szkolnym 2016/2017

Przedmiot

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień tygodnia

Godzina lekcyjna

sala

 

JĘZYK

POLSKI

Baranek Małgorzata

Poniedziałek

6,7

5.11

Czwartek

1 ( IVa)

5.11

Bartków Joanna

Czwartek

7.15-8.00

5.11

Kwak Barbara

Poniedziałek

9

5.13

Misiak Barbara

Poniedziałek

7

5.12

Stawarska Alina

Czwartek

8

5.10

Sufryd Anna

Poniedziałek

8

5.11

Śmigielska Halina

środa

6

5.13

 

 

 

 

 

 

JĘZYK

ANGIELSKI

Kaźmierczak Katarzyna

Wtorek, środa

7

3.02

Kujawa Janusz

Wtorek

6

Opieka świetlicowa

Lipińska-Werstak Sonia

Poniedziałek

7

3.12

Schock Jason

 

 

 

Wulczyńska Sandra

Wtorek

7

3.11

 

 

 

 

 

 

JĘZYK

NIEMIECKI

Guzek Barbara

Piątek

7

3.10

Orylska Dorota

Czwartek

7.00-7.45

5.04

Szydłowska Małgorzata

Wtorek

7

3.01

 

 

 

 

 

HISTORIA

Leńczyk Katarzyna

Czwartek

8

5.05

Stokłosa Robert

Poniedziałek

8

5.04

 

 

 

 

 

 

MATEMATYKA

Iglewska Jolanta

Poniedziałek

7,8

4.11

Kowalska Anna

Wtorek

7,8

4.12

Michalak Ireneusz

Czwartek

8

4.10

Żuralska Justyna

Czwartek

8

4.11

 

 

 

 

 

FIZYKA

INFORMATYKA

Gąsior Anna

Piątek

8

3.13

Żmigrodzka Regina

Wtorek

7

1.27

Skałecki Krzysztof

Środa

7,8

3.13

 

 

 

 

 

CHEMIA

Komórek Joanna

Wtorek

7

4.05

 

 

 

 

 

GEOGRAFIA

Wąchała Danuta

Poniedziałek

7

5.01

 

 

 

 

 

BIOLOGIA

Kusion Izabela

Wtorek

6,7

4.02

 

 

 

 

 

PRZYRODA

Jasiczek Dorota

Piątek

7

4.01

 

 

 

 

 

 

WYCHOWANIE

FIZYCZNE

Bzdzian Paweł

Poniedziałek

5

Sala gim.

Kurek Joanna

Wtorek

7

Sala gim.

Potkowska Joanna

Środa

9

Sala gim.

Poniedziałek

9

Sala gim.

Stopka Michał

Czwartek

9

Sala gim.

 

 

 

 

 

RELIGIA

Lubczyńska Anna

Środa

8

4.03

Żegliński Artur

Środa

7

4.03

 

 

 

 

 

 

EDUKACJA

WCZESNOSZKOLNA

Gajoszek Mariola

Wtorek

8

1.11

Klima Joanna

Poniedziałek

6

Opieka świetlicowa

Krzyźanowska-Cichoń Agnieszka
Piątek 2 Opieka świetlicowa

Mazurek Beata

Poniedziałek

6

1.01

Piechowska –Stencel Alicja

Czwartek

6

1.12

Pietrzak Olszewska Monika

Środa

7

1.13

Reutt Anna

Wtorek

6

1.02

Załomska-Janczy Magdalena

Czwartek

6

1.10

 

 

 

 

 

CZYTELNIA

Lucyna Kapica-Pieczka

Wtorek

13.30-14.30

 

Mazurek Magdalena

Środa

13.30-14.30

 

Czerwiec 2017
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
pion muzyczny
pion ogólnokształcący



Przydatne linki