odwiedź nas na myspace facebook

I semestr

09.12.2018r. – XI Konkurs Pianistyczny im. Ireny Rolanowskiej – Kraków

  • Julia Czajka – nauczyciel: Bogusława Porębska-I miejsce
  • Karolina Marciniak  – nauczyciel: Izabela Dulińska – Bolsewicz- II miejsce

26-29.11.2018r. – 6 Międzynarodowy Konkurs na flet solo IL Flauto Ricercato – Łódź

  • Kinga Stochła – nauczyciel: Anna Dzienniak- Wyróżnienie
  • Trio Fletowe w składzie: Kinga Stochła, Ewa Kasprzak, Joanna Łobodzińska – nauczyciel: Anna Dzienniak- II nagroda

24-25.11.2018r. – XX Międzynarodowy Przegląd Zespołów Kameralnych – Jawor

  • Duet fortepianowy „LeGo” Małgorzata Broda, Lena Paczek – nauczyciel: Katarzyna Kluczewska i Agnieszka Wachowicz- III miejsce

24.11.2018r. – II Festiwal Ludowe Inspiracje – Strzelin

  • Mikołaj Godzina – nauczyciel: Izabela Dulińska – Bolsewicz- I miejsce

23-24.11.2018r. – III Pomorski Festiwal Obojowy – Gdynia

  • Laura Gaudecka – nauczyciel: Monika Pietruszewska- III miejsce
  • Justyna Szuba – nauczyciel: Monika Pietruszewska- III miejsce

22.11.2018r. -XI Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Dziesięciolatków – Opole

  • Zofia Buning – nauczyciel:Joanna Wrembel- III miejsce

21-23.11.2018r. – XVII Ogólnopolski Konkurs Młodych Solistów – Jawor

  • Anna Kuźmicka – nauczyciel: Anna Dzienniak- II miejsce

20 – 22.11.208r. – IV Ogólnopolski Konkurs Altówkowy im. Dominika Rutkowskiego – Szczecin

  • Karolina Gonet – nauczyciel: Jolanta Mielus- III miejsce

20 – 25.11.2018r. – 26 Międzynarodowy Festiwal Chopinowski na Mazowszu – Sochaczew

  • Michał Kulbacki – nauczyciel: Helena Furmanowicz – Kurzyńska- Laureat

19-20.11.2018r. – XX Konkurs Wiolonczelowo – Kontrabasowy – Malbork

  • Mateusz Doniec – nauczyciel Małgorzata Gąsieniec- I miejsce
  • Antonina Jarosz – nauczyciel Małgorzata Gąsieniec- Wyróżnienie
  • Debora Hałaj  – nauczyciel Robert Stencel- II miejsce,  Nagroda specjalna
  • Helena Steinmetz  – nauczyciel Robert Stencel- Wyróżnienie
  • Zofia Gębala  – nauczyciel Robert Stencel- Wyróżnienie

17-18.11.2018r. – II Europejski Konkurs Młodych Pianistów – Zielona Góra

  • Aleksandra Ziora – nauczyciel: Izabela Dulińska – Bolsewicz- I miejsce
  • Mikołaj Godzina – nauczyciel: Izabela Dulińska – Bolsewicz- II miejsce

16.11.2018r. – Ogólnopolski Konkurs Muzyki Kameralnej dla Szkół Muzycznych II st. „Wokół Debussy’ego

  • Trio MUSICA A’TRE – nauczyciel Cezary Traczewski- III miejsce

15 – 17.11.2018r. – XII Międzynarodowy Konkurs „Instrumenty Dęte „ – Jastrzębie Zdrój

  • Aleksandra Skrzyniarz – nauczyciel: Józef Czichy- II miejsce
  • Marta Dzięcioł – nauczyciel: Cezary Traczewski- wyróżnienie
  • Ewa Kasprzak – nauczyciel: Cezary Traczewski- wyróżnienie

14-16.11.2018r. – V Leżajski Konkurs Kultury Muzycznej

  • Zofia Buning – nauczyciel: Joanna Wrembel- nagroda I stopnia
  • Oliwia Domagała – nauczyciel: Joanna Wrembel- nagroda II stopnia

13 -17.11.2018r. - Finalis – III Międzynarodowy Konkurs Instrumentów Dętych – Białystok

  • Aleksandra Skrzyniarz – nauczyciel: Józef Czichy- brązowy medal

26-28.10.2018 - XVI Concorso Internacionale per Clarinetto  „ Citta di Carlino” – Włochy

  • Miłosz Michałowski – nauczyciel: Rafał Dynda- II miejsce

25-26. 10 2018 r. - II Ogólnopolski Konkurs Kontrabasowy im. Bonawentury Nancki w Bielsku – Białej 

  • Kornel Jeż – nauczyciel: Czesław Kurtok- wyróżnienie
  • Anna Komala - nauczyciel: Czesław Kurtok- II miejsce

14 – 28.10. 2018r. - XXVIII Międzynarodowy Festiwal Młodych Laureatów Konkursów Muzycznych – Katowice

  • Dominika Wrembel i Abigail Piotrowska – nauczyciel: Joanna Wrembel, Dorota Słowikowska- Juszczak- zaproszenie do udziału przez organizatorów festiwalu
14 – 28.10. 2018r. - XXVIII Międzynarodowy Festiwal Młodych Laureatów Konkursów Muzycznych – Katowice
Dominika Wrembel i Abigail Piotrowska – nauczyciel: Joanna Wrembel, Dorota Słowikowska- Juszczak
Zaproszenie do udziału przez organizatorów festiwalu
25-26. 10 2018 r. - II Ogólnopolski Konkurs Kontrabasowy im. Bonawentury Nancki 
w Bielsku – Białej 
Kornel Jeż – nauczyciel: Czesław Kurtok
Wyróżnienie
25-26. 10 2018 r. - II Ogólnopolski Konkurs Kontrabasowy im. Bonawentury Nancki 
w Bielsku – Białej 
Anna Komala - nauczyciel: Czesław Kurtok
II Miejsce
26-28.10.2018 - XVI Concorso Internacionale per Clarinetto  „ Citta di Carlino” – Włochy
Miłosz Michałowski – nauczyciel: Rafał Dynda
II miejsc
Styczeń 2019
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
pion muzyczny
pion ogólnokształcący

Najbliższe wydarzenia

wpisywanie ocen

2019-01-22

Konkurs etiud

2019-01-22

rada klasyfikacyjna

2019-01-23





Przydatne linki